Jak dojechać?

Salon Fachowiec Warszawa

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Patriotów 137, 04-892 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00 - 20.00
sobota 9.00 - 19.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

Spacer wirtualny

 

Utrzymanie jednolitej, spójnej, składającej się w zgrabną całość stylistyki we wnętrzach naszych domów lub mieszkań może dla wielu z nas stanowić nie lada wyzwanie. Jak dopasować podłogi do drzwi, na jakie detale się zdecydować, czy panele podłogowe w ogóle są dobrym wyborem, jak zaaranżować kuchnię czy łazienkę, by były optymalnie funkcjonalnie i pięknie się prezentowały. W sytuacjach kryzysowych, w których kluczowe i kosztowne decyzje przychodzi coraz trudniej podjąć warto wybrać się do renomowanego salonu, w którym doradca podpowie nam czym charakteryzują się drzwi wewnętrzne czy panele podłogowe. Warszawa to kolejne miasto, w którym z powodzeniem funkcjonuje salon Grupy Fachowiec i to właśnie tutaj możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo.

Wybierz stylowe drzwi wewnętrzne do swojego domu

Wybór drzwi wewnętrznych nie należy do tych najprostszych. Przede wszystkim zakup takich drzwi to duży wydatek, ostateczny wybór powinien być więc bardzo dobrze przemyślany. W pierwszym kroku powinniśmy jasno ustalić sobie to, w jakim stylu chcemy mieć utrzymane wnętrze swojego mieszkania. W zależności czy będzie to klasyczna aranżacja, a może bardziej nowoczesna, skandynawska, hygge, industrialna czy loftowa powinniśmy kierować się adekwatnym do stylistyki wzornictwem. Oczywiste wydaje się, że w całym domu znajdzie się ten sam model drzwi, co przełoży się na utrzymanie harmonii i jednolitości. Jednak co stoi na przeszkodzie, by wprowadzić do wewnętrznych przestrzeni nieco zaskakującego i niebanalnego charakteru i każde pomieszczenie wyposażyć w drzwi oddające jego charakter? Jeśli już wiemy, jaką kolorystyką i wzornictwem powinny charakteryzować się drzwi to teraz zwróćmy szczególną uwagę na ich funkcjonalność. Drzwi narażone są na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne czy na działanie wilgoci. Powinniśmy mieć na uwadze te zagrożenia decydując się na wymarzone drzwi wewnętrzne. Bardzo istotną właściwością drzwi jest ich dźwiękoszczelność. W standardowej wersji wypełnieniem drzwi jest tzw. plaster miodu, jeśli jednak zależy nam na lepszym wyciszeniu pomieszczeń zdecydujmy się na płytę otworowaną lub pełną.

Postaw na sprawdzone panele podłogowe

Warszawa, jako największe miasto w Polsce, to jednocześnie największy rynek, w którym z jednej strony oferta jest niezwykle bogata i pozwala na dobór idealnych podłóg, z drugiej strony ten ogrom możliwości może paraliżować. Dlatego tak istotne jest doradztwo, dzięki któremu nasi klienci mają możliwość dowiedzenie się wszystkiego odnośnie naszej oferty na panele podłogowe. Warszawa jest więc naszą kolejną lokalizacją, w której z przyjemnością wspieramy naszych klientów podpowiadając im czym różnią się od siebie klasy ścieralności czy klasy użyteczności. W rozmowie z klientem orientujemy się, na jaki rodzaj podłóg postawić, by móc cieszyć się z ich nienagannego wyglądu przez lata. Wspólnie dobieramy odpowiedni podkład i wszelkie, niezbędne do montażu podłóg akcesoria.

Wszystko zorganizujesz w jednym miejscu – skorzystaj z usług dostawy i montażu

Wybór drzwi wewnętrznych i paneli podłogowych to istotna decyzja, ale niemniej ważny jest ich montaż. W salonach Grupy Fachowiec poza tym, że możesz liczyć na pełne doradztwo, masz także możliwość skorzystania z usług komplementarnych, takich jak transport i montaż. Dostawę i zdjęcie pomiarów umówisz w dogodnym dla Ciebie terminie, tak samo jak i szybki i fachowy montaż drzwi czy też podłóg. Wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby szukania podwykonawców.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty