Jak dojechać?

Salon Fachowiec Węgrów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Gdańska 95, 07-100 Węgrów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Drzwi wewnętrzne to jeden z najistotniejszych elementów wykończeniowych każdego domu czy mieszkania. Muszą składać się na spójną aranżację przestrzeni. Jednak wygląd drzwi wewnętrznych to nie wszystko. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że ich funkcjonalność nie ogranicza się do odgradzania pomieszczeń. Mają one także inne parametry, które zwiększą komfort mieszkańców i zapewnią im większą intymność. Na co więc jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę wybierając idealne drzwi wewnętrzne?

Węgrów kolejną lokalizacją, w której skorzystasz z profesjonalnego doradztwa

W salonie Grupy Fachowiec w Węgrowie masz możliwość obejrzenia oferowanych przez nas produktów. Zarówno panele podłogowe, jak i drzwi wewnętrzne mają swoje indywidualne wystawy. Ale poza tym, że możesz u nas obejrzeć poszczególne modele tych produktów, masz też możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu dokonasz świadomego i odpowiedniego dla Twojego zapotrzebowania wyboru. Poza oferowaniem samych produktów przygotowaliśmy także komplementarne usługi. W naszym salonie możesz także zamówić transport oraz panele i drzwi z montażem. W ten sposób uda Ci się wszystko komfortowo zorganizować w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty