Jak dojechać?

Salon Fachowiec Jędrzejów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Reymonta 20B, 28-300 Jędrzejów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W całym zamieszaniu związanym z remontem mieszkania, czy wykończenia domu możemy się nieco pogubić wybierając ten, czy inny element wykończeniowy. Powinniśmy przecież stać się budowlanymi ekspertami, którzy doskonale orientują się we właściwościach tak istotnych „detali”, jak drzwi wewnętrzne czy panele podłogowe. Z jednej strony powinniśmy zadbać o to, by aranżacja wewnętrznych przestrzeni była spójna, z drugiej zaś strony nie można zapominać o tym, by drzwi wewnętrzne czy panele odpowiadały naszym potrzebom i spełniały użytkowe oczekiwania. Jak się w tym wszystkim w takim razie odnaleźć?

Dobierz drzwi i panele podłogowe — Jędrzejów to kolejne miasto, w którym skorzystasz z profesjonalnego doradztwa

Poszukując idealnych drzwi i podłóg wybierz się do jednego z salonów Grupy Fachowiec. W Jędrzejowie służymy także pomocą. Nasz specjalista odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni jakie różnice mogą zachodzić pomiędzy danymi modelami drzwi wewnętrznych, i dlaczego warto zwrócić uwagę na klasę ścieralności i użyteczności paneli podłogowych. U nas zamówisz także dostawę i profesjonalny montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty