Jak dojechać?

Salon Fachowiec Staszów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Oględowska 12, 28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wybór paneli podłogowych, tak samo jak drzwi wewnętrznych wymaga od nas zapoznania się z charakterystyką tego rodzaju elementów wykończeniowych. Jakie panele podłogowe wybrać, by służyły nam przez lata i niezmiennie cieszyły oko? Na co zwrócić uwagę decydując się na drzwi wewnętrzne, czy tylko wygląd się liczy? Zajrzyj do jednego z naszych salonów Grupy Fachowiec, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Dowiesz się co jest istotne przy wyborze paneli oraz drzwi.

Wybierz renomowane drzwi i panele podłogowe. Staszów kolejna lokalizacja Grupy Fachowiec

Wygląd paneli podłogowych, jak i drzwi wewnętrznych jest często jedynym czynnikiem, na podstawie którego wybieramy tego rodzaju element wykończeniowy. Jednak czy nie powinniśmy zwrócić uwagę na inne, niewidoczne cechy podłóg i drzwi. Doradca, z którego porady możemy skorzystać w salonie Grupy Fachowiec w Staszowie podpowie dlaczego należy zwrócić uwagę na klasę ścieralności i użyteczności paneli podłogowych, a także doradzi, jaka klasa będzie najlepsza pod kątem intensywności użytkowania podłogi. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne warto zapytać o dodatkowe wyciszenie, dzięki któremu zwiększymy komfort domowników.

Salon Grupy Fachowiec w Staszowie – zdecyduj się na transport i montaż

Jeśli zdecydowaliśmy się już na panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne w salonie Grupy Fachowiec możemy zdecydować się na dostawę, oraz na profesjonalny montaż. Wystarczy ustalić dogodny termin dostawy, umówić się na zdjęcie pomiarów, by wszystko zostało wygodnie zorganizowane w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty