Jak dojechać?

Salon Fachowiec Turek

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Zdrojki Lewe, 62-700 Turek

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Panele podłogowe charakteryzują się różnymi właściwościami. Z jednej strony niezwykle ważne jest to, jak taki rodzaj podłogi się prezentuje, z drugiej strony nie bez znaczenia pozostają ich cechy wytrzymałościowe paneli. Powinniśmy więc dobrze przemyśleć zakup paneli podłogowych pod kątem klasy ścieralności, użyteczności, czy też podwyższonej odporności na wilgoć, tym bardziej, jeśli chcemy, by panele podłogowe trafiły także do kuchni. W przypadku drzwi wewnętrznych także warto przemyśleć nie tylko aspekty związane z tym, jak takie drzwi się prezentują. Istotne w kontekście codziennego użytkowania drzwi może okazać się ich dodatkowe wyciszenie, które zapewni domownikom wyższy komfort.

Wybierzmy się więc do renomowanego salonu Grupy Fachowiec, jeśli nie mamy pewności co do tego, jakie wybrać drzwi wewnętrzne czy panele podłogowe. Turek stał się miastem, w którym także służymy pomocą naszym klientom.

Dodatkowe wyciszenie drzwi i odpowiednia wytrzymałość paneli podłogowych

Skrzydło wewnętrzne standardowo wypełnione jest tzw. plastrem miodu. Jeśli jednak zależy nam na tym, by zyskać lepszą izolację akustyczną, to możemy zdecydować się na to, by w skrzydle znalazła się pełna płyta. Wówczas odizolujemy akustycznie poszczególne pomieszczenia w domu. W przypadku podłóg natomiast powinniśmy zwracać uwagę na to jaką one mają wytrzymałość na ścieralność i jaką mają klasę użyteczności. To niezwykle istotne kwestie, o których nie możemy zapomnieć. Warto więc wybrać się do jednego z naszych salonów, w którym zawsze możemy liczyć na pomoc i doradztwo.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty