Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kazimierza Wielka

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Kolejowa 27, 28-500 Kazimierza Wielka

Godziny otwarcia:

Godziny otwarcia:


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Skorzystaj z profesjonalnej obsługi w jednym z naszych salonów, który ulokowany jest w miejscowości Kazimierza Wielka. Jeśli poszukujesz idealnej podłogi lub drzwi wewnętrznych zapraszamy do nas. W salonie Grupy Fachowiec znajdziesz idealne panele podłogowe, posadzkę drewnianą oraz wszelkie niezbędne elementy montażowe. Nie inaczej jest z drzwiami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Masz szansę przekonać się na własne oczy jak prezentują się oferowane przez nas produkty, doradzić się specjalisty, a także zamówić dostawę i montaż. Wszystko w jednym miejscu.

Sprawdź nasze panele podłogowe. Kazimierza Wielka – prowadzimy tu salon, w którym wszystkiego się dowiesz

Stojąc przed wyborem wykończenia podłogi, często mocno się zastanawiamy, na co się zdecydować. Panele podłogowe, winylowe a może postawić na klasyczne drewno? Jeśli nie masz pewności, na co postawić porozmawiaj z naszym doradcą. Zada kilka pytań, dzięki którym uda się dobrać idealną podłogę np. pod kątem intensywności jej użytkowania. Zorientujesz się jak dobrać wzornictwo, tak by podkreślało inne elementy wyposażenia i świetnie komponowało się np. z drzwiami wewnętrznymi.

Wybierz właściwie, zamów dostawę i transport

Niezwykle istotne przy remontowaniu lub wykańczaniu mieszkania jest organizacja całego przedsięwzięcia. To znaczy odpowiednia koordynacja zakupów, dostaw, zdejmowania wymiarów oraz montaż. Salon Grupy Fachowiec Kaziemierza Wielka to miejsce, w  którym nie tylko wybierzesz idealne panele podłogowe czy drzwi, ale także otrzymasz profesjonalne doradztwo, dobierzesz elementy wykończeniowe i montażowe, a także ustalisz w dogodnym dla ciebie terminie dostawę oraz montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty