Jak dojechać?

Salon Fachowiec Lubliniec

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Świętej Anny 21, 42-700 Lubliniec

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wybór zarówno podłóg, jak i drzwi do nowego mieszkania lub domu może stanowić spore wyzwanie. Są to elementy wnętrz, które wymagają dużego nakładu prac, mocno ingerują w codzienne życie jeśli chcielibyśmy dokonać zmian, i generują niemały wydatek. Nie bez powodu chcemy więc jak najlepiej przygotować się do podjęcia ostatecznej decyzji. Oczywiście wygląd podłóg oraz drzwi mają znaczenie olbrzymie, ale nie mniejszą wagę powinniśmy przyłożyć do jakości tych elementów wyposażenia wnętrz i do ich właściwości. Wybierz się więc do renomowanego salonu, w  którym zobaczysz podłogi oraz drzwi i gdzie będziesz mieć szansę uzyskania profesjonalne go doradztwa. Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Lublińcu.

Zamów wymarzoną podłogę i skorzystaj z usługi montażu – Salon Grupy Fachowiec Lubliniec

Zastanawiasz się jaki rodzaj podłogi wybrać? Nie jesteś przekonany czy panele laminowane będą dobrym wyborem, może lepiej zdecydować się na bardziej tradycyjne drewno, a może warto przyjrzeć się nowoczesnym panelom winylowym? Jeśli masz wątpliwości co do tego, jaka podłoga ma trafić do twojego mieszkania lub domu zajrzyj do naszego salonu w Lublińcu. Na miejscu będziesz mieć możliwość zobaczenia tego czy innego rodzaju podłogi. Zobaczysz jak prezentują się laminaty, winyle i podłogi drewniane. Zawsze masz też możliwość porozmawiania z naszym fachowcem od podłóg. Dowiesz się czym różnią się poszczególne podłogi, jakie znaczenie ma klasa ścieralności i użyteczności, które podłogi są odporne na wilgoć, jak przebiega pielęgnacja. Masz też możliwość zamówienia transportu oraz montażu w dogodnym dla ciebie terminie.

Wybierz idealne drzwi i zamów montaż – wszystko w jednym miejscu

Szukasz idealnych drzwi wewnętrznych? Nie do końca wiesz, na co zwrócić uwagę poza tym, jak się prezentują? Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Lublińcu. Z pomocą naszego specjalisty dowiesz się jak wypełnione może być skrzydło drzwi, i jak przekłada się to na komfort w codziennym życiu. Podpowiemy ci, czym różnią się drzwi felcowe od bezfelcowych. W razie potrzeby umówisz u nas także transport oraz montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty