Jak dojechać?

Salon Fachowiec Leszno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Przemysłowa 19, 64-104 Leszno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 9.30-13.30


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Decyzje, jakie podejmujemy podczas wykańczania mieszkania, ale także w trakcie planowanego remontu bywają trudne, podyktowane chwilą, mogą być podjęte zbyt pochopnie. Warto mieć na uwadze to, że wybór takich elementów wykończeniowych jak panele podłogowe czy drzwi wewnętrzne nie tylko jest istotny ze względu na ich znaczenie dla całego wystroju, ale pociąga także za sobą duży koszt. W jednym z naszych salonów umożliwiliśmy zweryfikowanie tego jak prezentują się oferowane przez nas drzwi i panele podłogowe. Leszno to kolejna miejscowość na mapie, gdzie z przyjemnością również doradzamy naszym klientom i wspieramy w dokonaniu jak najlepszego wyboru.

Postaw na sprawdzone panele podłogowe i zdecyduj się na transport oraz montaż

Aktualna oferta rynkowa paneli podłogowych jest niezwykle bogata. Z powodzeniem znajdziemy model, który będzie nam w pełni odpowiadał pod kątem wzornictwa. Zwróćmy jednak uwagę na to, że wygląd, choć bardzo istotny, nie powinien być jedynym czynnikiem, pod kątem którego podejmujemy decyzję. Jeśli już spodoba nam się jakiś wzór, to w kolejnym kroku powinniśmy zweryfikować wytrzymałość wybranego modelu. Co jest istotne? Zwrócić należy uwagę na klasę ścieralności oraz użyteczności paneli podłogowych. W przypadku, kiedy będziemy chcieli, by panele trafiły do kuchni warto wybrać taki modeli, który będzie miał podwyższoną odporność na wilgoć. W salonach Grupy Fachowiec można doradzić się w każdej kwestii, specjalista wyjaśni czym różnią się od siebie dane klasy, a po podjęciu decyzji zaproponuje także dostawę oraz montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty