Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kłodawa

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Toruńska 50, 62-650 Kłodawa

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Dębowe, brzozowe, jesionowe, egzotyczne… Panele podłogowe w obecnej ofercie rynkowej są dostępne niemal w każdym rodzaju drewna. Prezentują się pięknie i doskonale imitują naturalne usłojenie. Wybór drzwi wewnętrznych może również przyprawić ból głowy. W przypadku, kiedy przed nami jest wybór posadzki oraz drzwi powinniśmy przemyśleć wiele kwestii, które decydują nie tylko o wytrzymałości tych elementów wykończeniowych, ale także naszym codziennym komforcie. Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa korzystaj z wiedzy naszych specjalistów w salonie Grupy Fachowiec w Kłodawie.

Fachowcy, którzy pomogą ci dokonać najlepszego wyboru paneli i drzwi

Panele podłogowe w obecnej ofercie prezentują się wręcz doskonale. Ich faktura i wzornictwo potrafią oszukać nasze zmysły, które będą nam podpowiadać, że mamy do czynienia z prawdziwym drewnem. Jednak samo wzornictwo to nie wszystko, koniecznie powinniśmy zwrócić również uwagę na to, jakie właściwości techniczne prezentują konkretne modele. Co to oznacza? Panele podłogowe charakteryzują się także takimi cechami jak klasa ścieralności czy klasa użyteczności, co więcej możemy także zdecydować się na panele o podwyższonej odporności na wilgoć. Zdecydowanie warto doradzić się w tych kwestiach, by jak najlepiej dobrać wytrzymałość do warunków, w jakich podłoga się znajdzie. Wówczas będziemy mogli cieszyć się z jej wyglądu przez wiele lat. Nie inaczej powinniśmy podejść do wyboru drzwi. Te także mają swoje ukryte cechy, takiej jak np. dodatkowe wyciszenie, które podniesie komfort domowników. Zapraszamy do naszego salonu w Kłodawie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty