Jak dojechać?

Salon Fachowiec Radom

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. 1905 Roku 21, 26-600 Radom

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Niedziela: zamknięte

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W ponad dwustutysięcznym Radomiu znajduje się jeden z salonów Grupy Fachowiec, w którym z przyjemnością obsługujemy naszych klientów. Zadbaliśmy o odpowiednią ekspozycję i ze starannością doradzamy oraz wpieramy kupujących w wyborach paneli, oraz drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i wewnętrznych. Zapraszamy do naszego salonu, podpowiemy jaka posadzka będzie odpowiednia do konkretnego mieszkania, zaproponujemy transport oraz montaż.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne plus świetna obsługa w salonie Fachowiec w Radomiu

W naszej ofercie nie brakuje bogatego wyboru spośród drzwi wewnętrznych, wewnętrznych wejściowych oraz zewnętrznych. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mieć szansę na porównanie cenionych i popularnych producentów, to zapraszamy do nas. W salonie w Radomiu znajdziesz propozycje od Pol-Skone, Porty czy DRE. Nasi doradcy zawsze są gotowi podpowiedzieć i wytłumaczyć różnice wynikające z technologii produkcji lub zastosowanych rozwiązań. Zawsze uda się wybrać coś idealnego, odpowiadającego założonemu budżetowi. W razie potrzeby można też w jednym miejscu zamówić zarówno dowóz zamówionych drzwi jak i montażem.

Panele laminowane, winylowe i drewniane – z dowozem i montażem

Jeśli stoisz przed wyborem idealnej podłogi do swojego mieszkania lub domu zapraszamy do naszego salonu w Radomiu. Nasza ekspozycja podłóg umożliwia zobaczenie na żywo jak doskonale prezentują się panele podłogowe czy tak modne dzisiaj winyle. Zobaczysz jak wiernie odwzorowują usłojenie drewna lub marmurowy rysunek. W razie pytań do dyspozycji zawsze jest sprzedawca, który pomoże określi jakiej wytrzymałości podłoga powinna trafić do Państwa domu. U nas zorganizujesz także dostawę oraz montaż w dogodnym terminie. Zatem wszystko uda się załatwić szybko i wygodnie w jednym miejscu.

A jaki konkretnie masz wybór?

W naszej ofercie znajdzie podłogi od popularnych i cieszących się uznaniem producentów. Prezentujemy ofertę od takich marek jak Quick-Step, Ger-Flor, Swiss Krono czy Kaindl. Podłogi drewniane reprezentuje polska marka, obecna na wielu rynkach z całego świata – Barlinek. Poza samymi panelami dobierzesz także wszelkie niezbędne elementy wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe czy podkłady po panele.

Cały asortyment z dowozem i montażem

Nasza propozycja nie ogranicza się do samych produktów. Poza tym, że w salonie w Radomiu można sprawdzić jak prezentują się wspomniane już drzwi to uda się także porównać podłogi drewniane, laminowane i winylowe. Porozmawiaj z doradcą, który wytłumaczy ci różnice pomiędzy tymi posadzkami i podpowie, które najlepiej sprawdzą się w twoim domu. Tak samo jak na drzwi, świadczymy też usługi montażu na wszystkie oferowane przez nas podłogi. Wystarczy, że zapytasz o taką możliwość, a my powiemy ci, kiedy jest najbliższy możliwy termin montażu.

Zapraszamy do salonu, by przekonać się na własne oczy, jak prezentują się coraz popularniejsze tzw. „winyle”, dowiesz się też jakie różnice wynikają z klasy ścieralności paneli podłogowych, opowiemy o jakości deski barlineckiej. Wszystko po to, by udało ci się dokonać idealnego wyboru.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty