Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kielce

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Piaski nad rzeką 3, 25-559 Kielce

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zapraszamy do naszego salonu Grupy Fachowiec w Kielcach. W każdym naszym sklepie masz możliwość doradzenia się w kwestii wyboru właściwych drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czy paneli podłogowych. Skorzystaj z fachowej wiedzy, dzięki której drzwi wewnętrzne i zewnętrzne spełnią twoje oczekiwania. Będą odpowiednio wyciszały pomieszczenia i stanowiły mocne zabezpieczenie.

Dobierz odpowiednie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne — Kielce z salonem Grupy Fachowiec

Wydawać by się mogło, że wybór drzwi wewnętrznych ogranicza się jedynie do ich zewnętrznej prezencji, stylu, jaki prezentują, ewentualnie z jakiego materiału są wykonane i jaki mają kolor. Powinniśmy jednak zdawać sobie sprawę także z tego, że istotne jest również wypełnienie skrzydła drzwiowego. Dlaczego to jest ważne? W zależności od wypełnienia drzwi będą one osiągały gorsze lub lepsze parametry izolujące akustykę. Ten parametr będzie więc odgrywał dużą rolę jeśli w domu są dzieci czy też w domu pracujemy i zależy nam na wyciszeniu pomieszczeń. Warto więc spytać naszego doradcy o dodatkowe wyciszenie drzwi wewnętrznych.

U nas zamówisz również dostawę w dogodnym terminie, a jeśli zajdzie potrzeba możesz zorganizować drzwi z montażem. Wszystko wygodnie w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty