Jak dojechać?

Salon Fachowiec Zawiercie

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Stary Rynek 15, 42-400 Zawiercie

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salonów Grupy Fachowiec przybywa i mamy ich już rozsianych po całej Polsce kilkadziesiąt. Zainteresowanie naszych klientów produktami, które oferujemy rośnie i stąd pojawiają się kolejne lokalizacje, w których można zapoznać się z oferowanymi przez nas panelami laminowanymi, winylowymi czy podłogami drewnianymi, a także z ofertą stolarki drzwiowej oraz ściennych paneli dekoracyjnych. Od kilkunastu już lat rozwijamy sieć naszych salonów i zapraszamy serdecznie do kolejnego z nich w Zawierciu. Zespół fachowych doradców z przyjemnością i zaangażowaniem odpowie na wszelkie zagadnienia związane z wykończeniem mieszkania lub z remontem.

Wybierz panele i zamów montaż w salonie w Zawierciu

Jedną z naszych najbardziej popularnych grup produktów są podłogi. Wybór jest szeroki, dzięki czemu można wybrać odpowiednią kolorystykę oraz fakturę. Podłogi laminowane, a także coraz popularniejsze podłogi winylowe prezentują najwyższą jakość i świetnie sprawdzą się nawet w trudniejszych warunkach, jakie panują w kuchni czy łazience. Doradzimy też wybór usługi montażu zarówno podłóg, jak i drzwi. Nasza ekipa montażowa to zaufani ludzie, którzy od lat zajmują się instalacją stolarki drzwiowej oraz podłóg.

Poznaj naszą ofertę drzwi – skorzystaj z usługi montażu

Lata doświadczeń oraz weryfikacji producentów drzwi zewnętrznych, wejściowych czy wewnętrznych pozwoliło nam wyselekcjonować grupę dostawców, którzy spełniają oczekiwania zarówno nasze, jak i naszych klientów. Są to firmy rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale z powodzeniem funkcjonujące także na zagranicznych rynkach. Pol-Skone, Porta czy DRE to marki doceniane, które słyną z jakości swoich produktów oraz ze świetnych projektów, które odpowiadają na dzisiejsze trendy panujące w aranżacji wnętrz. Jeśli pojawią się pytania dotyczące drzwi nasz zespół jest gotowy do pomocy. Chętnie opowiedzą o stosowanych rozwiązaniach w tych czy innych drzwiach, zwrócą uwagę na zabezpieczenia czy też to, jakie jest wypełnienie skrzydeł. W naszym salonie w Zawierciu oferujemy także usługę fachowego montażu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty