Jak dojechać?

Salon Fachowiec Końskie

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Partyzantów 7, 26-200 Końskie

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec tworzymy w całej Polsce po to, by ułatwić naszym klientom dokonywanie trudnych wyborów związanych z wykończeniem lub remontem domu czy mieszkania. Oferujemy nie tylko panele podłogowe, drzwi wejściowe czy wewnętrzne, ale także cały komplementarny asortyment (listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, kleje, silikony czy akryle) i ofertę uzupełniamy świadczeniem usługi transportu i montażu. A całość dopełniamy profesjonalną obsługą w miłej atmosferze.

Drzwi wewnętrzne – czy wiesz na pewno jakie wybrać?

Decydując się na drzwi wewnętrzne przeważnie kierujemy się ich wzornictwem czy kolorystyką. Jest to uzasadnione, w końcu drzwi to niezwykle ważny element wykończenia u musi spajać się z całą stylistyką. Argumenty związane z wyglądem są oczywiste, ale czy nie powinniśmy zwrócić uwagi na inne właściwości skrzydeł drzwiowych. Istotną cechą drzwi jest ich izolacyjność akustyczna. To znaczy, na jakim poziomie wyciszają pomieszczenia. Jeśli pracujemy zdalnie, w domu są dzieci lub zwyczajnie chcemy podwyższyć codzienny komfort przemyślmy wybór drzwi o podwyższonych właściwościach wyciszających.

Zapytaj naszych doradców w salonie w Mławie. Z przyjemnością doradzą ci, na jakie wypełnienie drzwi się zdecydować. Dobierzesz wysokiej jakości produkt, który przywieziemy i zamontujemy w dogodnym dla ciebie terminie.

Szukasz idealnej podłogi? Zajrzyj do naszego salonu

Wybierając podłogę do naszych domów lub mieszkań zastanawiamy się często czy postawić na naturalne drewno, czy może panele podłogowe. Warto omówić tę kwestię z fachowcem, który podczas rozmowy zorientuje się, na jaką podłogę warto się zdecydować. Drewno jest wymagające, ale zawsze modne i pięknie się prezentujące. Panele podłogowe dzisiaj również pięknie się prezentują i do złudzenia imitują naturalne usłojenie. Dzisiaj mamy jeszcze jeden rodzaj podłóg do wyboru – panele winylowe, które są niezwykle wytrzymałe i także doskonale się prezentują. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących tej czy innej podłogi wybierz się do naszego salonu w Mławie. Z przyjemnością ci doradzimy i pomożemy dokonać perfekcyjnego wyboru.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty