Jak dojechać?

Salon Fachowiec Nowy Sącz

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Śniadeckich 12, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
Pon. - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-12.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salon Grupy Fachowiec w Nowym Sączu służy pomocą w wykańczaniu wnętrz. Chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze jak najlepszych rozwiązań związanych z podłogą, drzwiami wewnętrznymi czy zewnętrznymi. W naszej ekipie nie brakuje specjalistów, którzy doskonale znają się na wszelkich niuansach związanych z podłogami drewnianymi, panelami podłogowymi czy drzwiami. Pomożemy dobrać idealny podkład, doradzimy co będzie lepszym pomysłem w domu z ogrodem, a co sprawdzi się w mieszkaniu.

Wybierz podłogi w dobrym stylu. Przywieziemy, zamontujemy

Co oferujemy w naszym nowosądeckim salonie. Przede wszystkim w dobrej atmosferze uda się dobrać idealną podłogę, która przez wiele lat będzie cieszyć oko. Nasze wystawy pozwalają przekonać się jak prezentują się podłogi laminowane, winylowe i drewniane. Na własne oczy można zobaczyć czym charakteryzuje się tak popularny dzisiaj „winyl”, a także podejrzeć jakie struktury nadano panelom MDF. W razie potrzeby chętnie wskażemy jakie różnice są pomiędzy panelami o różnej klasie ścieralności. Jeśli tylko uda się wybrać tę idealną podłogę zaproponujemy dodatkowe usługi transportu i montażu. Wszystko można załatwić w jednym miejscu, w dobrej cenie bez potrzeby szukania podwykonawców.

Szukasz dobrej jakości drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do salonu w Nowym Sączu

Drzwi wewnętrzne w każdym wnętrzu, zarówno w domu, jak i w biurze czy budynkach użyteczności publicznej, stanowią o całym efekcie wizualnym. Pełnią one rolę użyteczną i dekoracyjną, składają się na spójną aranżację. Dlatego tak ważny jest przemyślany wybór pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. W naszym salonie w Nowym Sączu chętnie podpowiemy czym charakteryzują się drzwi wewnętrzne znajdujące się w naszej ofercie. U nas znajdą Państwo modele od renomowanych marek, takich jak Porta, Pol-Skone czy DRE. Wspólnie z Państwem wybierzemy odpowiednie okucie. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, wskażemy na różnice pomiędzy drzwiami z plastrem miodu a płytowymi. Podpowiemy też czym różnią się drzwi felcowe i bezfelcowe. Zapraszamy.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty