Jak dojechać?

Salon Fachowiec Piaseczno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Julianowska 14, 05-500 Piaseczno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-14.00

   

  Wykończenie mieszkania lub domu, ale także większy remont to poważne przedsięwzięcia wymagające od nas dużej uwagi i dobrej organizacji. Wiążą się one także z tym, że trzeba wybrać elementy wykończeniowe. Niektóre są mniej widoczne, inne będą siłą rzeczy bardzo eksponowane. Takimi widocznymi i rzucającymi się w oczy elementami wykończenia wnętrz są drzwi wewnętrzne oraz podłogi. W salonie Grupy Fachowiec ulokowanym w Piasecznie możesz obejrzeć kolekcje renomowanych marek, które oferują zarówno wysokiej jakości drzwi, jak i podłóg. Znajdziesz także wszelkie niezbędne akcesoria oraz elementy dekoracyjne, takie jak panele ścienne.

  Wybierz oryginalne elementy dekoracyjne na ścianę

  Wnętrzom często chcemy nadać indywidualny charakter. Szukamy nietuzinkowych rozwiązań, które wzbogacą i pięknie udekorują salon, sypialnię czy przedpokój. Dzisiaj modnym trendem jest zastosowanie pięknie wykonanych, bardzo solidnych i efektownych paneli ściennych. Zajrzyj do naszego salonu w Piasecznie i zobacz jak prezentują się panele ścienne. Jeśli masz pytania zapytaj jednego z naszych doradców, w razie potrzeby możesz też umówić montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

  Szukasz drzwi i podłóg do swojego mieszkania? Znajdziesz je u nas, razem z montażem

  W ofercie Grupy Fachowiec nie brakuje świetnej jakości podłóg oraz drzwi wejściowych, zewnętrznych czy też wewnętrznych. Ofertę zbudowaliśmy w oparciu o popularne i uznane marki, które są gwarancją wysokiej jakości. Porozmawiaj z jednym z naszych sprzedawców, który chętnie podzieli się swoją fachową wiedzą i pomoże dokonać jak najlepszego wyboru prezentując produkty z naszej oferty. W naszym salonie masz też szansę zobaczenia jak prezentują się podłogi tej czy innej marki, jakie mają faktury oraz wzory. Zobaczysz jak wiernie odwzorowują oryginalne usłojenie dębu, brzozy, sosny czy orzecha, sprawdzisz jak wyjątkowe są podłogi o wzorach egzotycznych. Jeśli szukasz ekipy montażowej, która sprawnie i profesjonalnie zamontuje podłogę czy drzwi skorzystaj z usług naszych fachowców.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty

  drzwi DRE