Jak dojechać?

Salon Fachowiec Piaseczno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Julianowska 14, 05-500 Piaseczno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-14.00

   

  Wykończenie mieszkania lub domu, ale także większy remont to poważne przedsięwzięcia wymagające od nas dużej uwagi i dobrej organizacji. Wiążą się one także z tym, że trzeba wybrać elementy wykończeniowe. Niektóre są mniej widoczne, inne będą siłą rzeczy bardzo eksponowane. Takimi widocznymi i rzucającymi się w oczy elementami wykończenia wnętrz są drzwi wewnętrzne oraz podłogi. W salonie Grupy Fachowiec ulokowanym w Piasecznie możesz obejrzeć kolekcje renomowanych marek, które oferują zarówno wysokiej jakości drzwi, jak i podłóg. Znajdziesz także wszelkie niezbędne akcesoria oraz elementy dekoracyjne, takie jak panele ścienne.

  Wybierz oryginalne elementy dekoracyjne na ścianę

  Wnętrzom często chcemy nadać indywidualny charakter. Szukamy nietuzinkowych rozwiązań, które wzbogacą i pięknie udekorują salon, sypialnię czy przedpokój. Dzisiaj modnym trendem jest zastosowanie pięknie wykonanych, bardzo solidnych i efektownych paneli ściennych. Zajrzyj do naszego salonu w Piasecznie i zobacz jak prezentują się panele ścienne. Jeśli masz pytania zapytaj jednego z naszych doradców, w razie potrzeby możesz też umówić montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

  Szukasz drzwi i podłóg do swojego mieszkania? Znajdziesz je u nas, razem z montażem

  W ofercie Grupy Fachowiec nie brakuje świetnej jakości podłóg oraz drzwi wejściowych, zewnętrznych czy też wewnętrznych. Ofertę zbudowaliśmy w oparciu o popularne i uznane marki, które są gwarancją wysokiej jakości. Porozmawiaj z jednym z naszych sprzedawców, który chętnie podzieli się swoją fachową wiedzą i pomoże dokonać jak najlepszego wyboru prezentując produkty z naszej oferty. W naszym salonie masz też szansę zobaczenia jak prezentują się podłogi tej czy innej marki, jakie mają faktury oraz wzory. Zobaczysz jak wiernie odwzorowują oryginalne usłojenie dębu, brzozy, sosny czy orzecha, sprawdzisz jak wyjątkowe są podłogi o wzorach egzotycznych. Jeśli szukasz ekipy montażowej, która sprawnie i profesjonalnie zamontuje podłogę czy drzwi skorzystaj z usług naszych fachowców.

  Zdecyduj się na markowe podłogi – zajrzyj do naszego salonu i skorzystaj z usługi montażu

  Niezależnie od tego czy szukamy podłóg ze względu na remont, czy wykańczanie nowego mieszkania decyzja zakupowa musi być perfekcyjnie przemyślana. Wybrana podłoga w konsekwencji naszego wyboru będzie nam towarzyszyć na co dzień, przez wiele lat. Dlatego tak istotne jest to, by przemyśleć i wziąć wszelkie aspekty, które charakteryzują tę czy inną podłogę. Do dyspozycji mamy laminaty, winyle czy tradycyjne podłogi drewniane. Jeśli nie masz sprecyzowanego wyboru pod kątem rodzaju podłogi, porozmawiaj z naszym doradcą w salonie w Piasecznie. Podczas rozmowy ze specjalistą uda się ustalić, jaką klasę ścieralności i użyteczności powinny mieć panele laminowane. Poznasz zalety paneli winylowych i dowiesz się jaką twardość i wytrzymałość ma ta czy inna podłoga drewniana. Z powodzeniem dobierzesz wszelkie elementy wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe czy listwy podłogowe oraz wszelkiego rodzaju preparaty montażowe. Omówione detale i kwestie związane z intensywnością użytkowania pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru.

  Zamów podłogę z transportem i montażem

  Jeśli już uda ci się wybrać idealną podłogę, masz możliwość w jednym miejscu zorganizować zarówno transport, jak i montaż. Wystarczy, że zapytasz o to sprzedawcę, z którym ustalisz dogodne terminy. Nasi montażyści to sprawdzeni fachowcy, którzy swoją pracę wykonują z uwagą i profesjonalizmem.

  Potrzebujesz porady architekta – u nas to możliwe

  Finalny efekt remontu, czy też wykończenie nowych wnętrz powinny cieszyć nas przez wiele kolejnych lat. Jeśli nawet mamy już wszystko zaplanowane i rozplanowane, wiemy jaki styl będzie dominował, jakie detale go podkreślą, jakie zastosujemy rozwiązania w kuchni czy w łazience to mimo wszystko można się jeszcze upewnić, czy czegoś nie pominęliśmy. Jest to szczególnie istotne pod kątem wyboru drzwi, podłóg czy wykończenia ścian, ze względu na to, że są to elementy kosztowne i wymagające dużego nakładu prac. U nas masz możliwość porozmawiania z projektantem wnętrz, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty