Jak dojechać?

Salon Fachowiec Gostyń

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Nowe Wrota 7, 63-800 Gostyń

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób zorganizować remont lub wykończenie mieszkania? Jest to duże wyzwanie i wymaga od nas dość dobrej organizacji. Trzeba dokonać wyboru elementów wykończeniowych do łazienki, konieczne będzie zaprojektowanie kuchni, wybór stołu czy kanapy także wymagają od nas zarówno zaangażowania sporych środków, jak i czasu. Musimy też z wielką uwagą podejść do wyboru drzwi i podłóg. W tej kwestii warto wybrać się renomowanego salonu Grupy Fachowiec, w którym zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo, a także będziemy mieć szansę na zapoznanie się z ofertą renomowanych producentów. Nasz kolejny salon powstał w miejscowości Gostyń. Panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne możemy tu obejrzeć, dotknąć i poznać ich strukturę.

Zdecyduj się na dobrej jakości podłogi z usługą montażu

Podłoga ma nam służyć przez wiele lat, nie bez powodu jest to więc wybór niezwykle ważny. Jeśli chcemy postawić na panele podłogowe to muszą być one eleganckie, efektowne, czy też wpisujące się w całą koncepcję aranżacyjną. Nie powinniśmy jednak koncentrować się jedynie na wyglądzie tego czy innego modelu panela podłogowego. Istotne z punktu widzenia późniejszego użytkowania podłogi są także jej aspekty technologiczne. Warto więc doradzić się specjalisty, który podpowie jaką klasę ścieralności czy użyteczności powinny mieć panele, by nam służyły przez wiele lat. Istotną kwestią jest także to, czy chcemy, by panele trafiły także do przedpokoju czy kuchni. Wówczas należy wybrać model o podwyższonej odporności na wilgoć. Zapraszamy do naszego salonu w Gostyniu. Doradzisz się i masz możliwość w jednym miejscu wybrać podłogę, transport oraz profesjonalny montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty