Jak dojechać?

Salon Fachowiec Myje

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Myje 22B, 63-500 Myje

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zakup podłogi oraz drzwi wewnętrznych do nowego domu czy remontowanego mieszkania zawsze wiąże się z większym wydatkiem. Dlatego też często mocno przyglądamy się rynkowej ofercie, weryfikujemy wygląd tej czy innej posadzki, szukamy takiej która wpisze się w stylistykę wnętrz. W poszukiwaniu tego idealnego wzoru często zapominamy jednak o tym, że panele podłogowe różnią się od siebie pod względem wytrzymałości. Jeśli szukasz podłogi na lata, takiej która po wielu sezonów nadal będzie zachwycać swoim wyglądem zapraszamy do jednego z salonów Grupy Fachowiec w miejscowości Myje. Panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne są tutaj dobrze wyeksponowane, można je obejrzeć, dotknąć i doradzić się specjalisty, jakie wybrać pod kątem naszego użytkowania posadzki.

Postaw na markowe produkty – panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne

W salonach Grupy Fachowiec do wyboru mamy precyzyjnie wyselekcjonowaną ofertę spośród dostępnych na rynku producentów. Znaleźć można doceniane na całym świecie modele od takich producentów jak Quick-Step, Krono czy Kaindl, a także Porta, DRE czy Pol-Skone. To wysokiej jakości pozycje, które wyróżniają się bardzo efektowną, wiernie odwzorowującą naturalne usłojenie strukturą. Z powodzeniem dobierzemy panele podłogowe nie tylko o idealnym wyglądzie, ale także prezentujące odpowiednie właściwości użytkowe. Doradź się specjalisty, który podpowie ci jaka klasa ścieralności czy użyteczności będzie optymalna pod kątem naszego użytkowania podłogi. Wybierzesz odpowiedni podkład pod panelem, a także umówisz transport i montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty