Jak dojechać?

Salon Fachowiec Stalowa Wola

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Handlowa 2, 37-400 Stalowa Wola

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Decydując się na nowe mieszkanie, ale także na remont musimy liczyć się z tym, że staniemy przed dokonaniem stosunkowo trudnych wyborów. Czeka nas w końcu przearanżowanie wnętrz lub całkowite zaplanowanie nowej aranżacji. Wybierać będziemy mniejsze lub większe elementy wyposażenia. Jeśli te mniejsze nie niosą za sobą ryzyka poniesienia ponownie dużych kosztów ze względu na dokonany zły wybór, to przy tych większych (jak panele podłogowe czy drzwi wewnętrzne) to ryzyko jest już całkiem spore. Ostatecznie podłoga i drzwi to jedne z najkosztowniejszych rzeczy, jakie przyjdzie nam kupować do remontowanych czy też nowych wnętrz. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych porad, dzięki którym zorientujemy się, że nie tylko sam wygląd podłogi czy drzwi się liczy, ale istotne są także te niewidoczne parametry.

Skorzystaj więc z usług jednego z naszych salonów w Stalowej Woli. W miłej atmosferze porozmawiasz z jednym z naszych doradców, który podpowie ci, jakie zachodzą różnice pomiędzy różnymi modelami drzwi oraz paneli podłogowych, czy podłóg w ogóle. W ten sposób wybierzesz świadomie i będziesz mógł cieszyć się z drzwi i podłóg przez wiele lat.

Nie wiesz, jakie wybrać panele podłogowe? Stalowa Wola doskonałym miejscem na prowadzenie salonu z Grupy Fachowiec

Panele podłogowe w naszej ofercie występują w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Znajdziesz u nas modele z różnego rodzaju odcieniami dębu, są także usłojenia sosnowe, brzozowe czy jesionowe, nie brakuje również wzornictwa egzotycznego. O ile wybór koloru i samej struktury usłojenia prawdopodobnie nie będzie stanowił problemu, o tyle określenie tego, jakie parametry techniczne powinien mieć panel może być już problematyczne. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować porozmawiaj z naszym doradcą. Podpowie ci, czym różnią się od siebie poszczególne panele podłogowe pod kątem klasy ścieralności i użyteczności. Dowiesz się także czy warto w twoim przypadku zdecydować się na panel o podwyższonej odporności na wilgoć. Jest to kwestia w dzisiejszych trendach dość istotna i umożliwiająca położenie jednolitej podłogi w salonie, sypialni, przedpokoju, a także w kuchni, bez obaw, że większa wilgoć negatywnie wpłynie na panel.

Wybierz drzwi wewnętrzne, poznaj ich właściwości, zamów transport i montaż! Wszystko w jednym miejscu

Ofertę salonów Grupy Fachowiec skonstruowaliśmy tak, by naszym klientom ułatwić przejście przez remont lub wykończenie mieszkania. U nas nie tylko sprawdzisz jak prezentują się drzwi wewnętrzne, ale także dowiesz się, jakie masz opcje dodatkowe np. pod kątem ich wyciszenia. Poznasz modele drzwi wewnętrznych od topowych producentów takich jak Pol-Skone, DRE czy Porta. A nasz doradca wytłumaczy ci kwestie związane np. z wyciszeniem, pomoże też dobrać odpowiednie do danego modelu listwy maskujące czy progowe, jak i klamki. Po dokonaniu wyboru nie pozostawiamy cię z zamówieniem, kompleksowa obsługa obejmuje również transport oraz montaż.

Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Stalowej Woli.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty