Jak dojechać?

Salon Fachowiec Poznań

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Krzywoustego 68, 61-144 Poznań

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-20.00
Sobota: 10.00-20.00
Niedziela: 10.00-18.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Poznań. Panele oraz drzwi z montażem

Grupa Fachowiec to sklep, w którym odwiedzający nas klienci zaopatrzą się w wysokiej jakości drzwi oraz panele podłogowe do domu. Są to produkty, które niezwykle trudno wybrać, a tym bardziej zrozumieć pojawiające się przy ich opisie oznaczenia. Zazwyczaj w marketach trudno też o pomoc któregoś z pracowników i radę w kwestii doboru odpowiednich paneli do wymagań konkretnego pomieszczenia, a także idealnie wkomponowanych w styl danego wnętrza drzwi.

W naszym salonie klienci znaleźć mogą produkty, które wpasują się doskonale w każdy charakter pomieszczeń, od tradycyjnego i rustykalnego, aż po minimalistyczny czy nowoczesny. Jeżeli ktoś szuka jednak mocnych kolorów lub nietypowych i oryginalnych rozwiązań, to i takie produkty zapewniamy. W naszym sklepie na wstępie każdego klienta przywita nasz fachowiec, który będzie towarzyszył całym zakupom. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, przedstawią wady i zalety każdego materiału i pomogą w wyborze tego idealnego.

Jeśli szukasz wytrzymałych paneli podłogowych oraz drzwi zewnętrznych, a także wewnętrznych, to nasz sklep będzie świetnym rozwiązaniem. Znajdziesz tu ogromną liczbę produktów, a z naszą pomocą z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Nasze drzwi i panele podłogowe oprócz wysokiej jakości wyróżniają się także atrakcyjnymi cenami. Dodatkowo możesz też skorzystać z możliwości zakupu wraz z dowozem oraz profesjonalnym montażem.

Salon drzwi Poznań – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

W naszym salonie oferujemy szeroką ofertę najwyższej jakości drzwi do domu. Wybór drzwi to niełatwe zadanie, ponieważ powinny one charakteryzować się kilkoma istotnymi właściwościami. Drzwi wewnętrzne powinny być dobrane do podłogi oraz ścian, a także wpasowywać się w cały charakter wnętrza. Drzwi zewnętrzne powinny zaś być niezwykle wytrzymałe i dobrane do elewacji domu, tak aby pięknie ozdabiały wejście do naszego domu. W naszym salonie sprzedaży przede wszystkim rzuca się w oczy ogromna liczba produktów. Różne konfiguracje drzwi z pewnością mogą wprawić naszych klientów w zakłopotanie, jednak wtedy z pomocą przychodzi nasz zespół. Nasza profesjonalna obsługa przedstawi wszystkie zalety konkretnych drzwi. Poza tym dysponujemy także szeroką gamą drzwi wraz z zamontowanym okuciem oraz pełnym wyposażeniem, co przybliży klientom ich wygląd w rzeczywistości.

Jeżeli więc zdecydujesz się zamówić drzwi w naszym salonie, to oprócz profesjonalnej pomocy naszego zespołu zyskasz także kompleksową usługę. Nasi fachowcy pomogą w wyborze klamek i ościeżnic, a nawet dowiozą i zamontują gotowy produkt.

Panele podłogowe Poznań. Profesjonalny i terminowy montaż

W naszym salonie oferujemy także wysokiej jakości panele. Dysponujemy szeroką gamą paneli w różnych wzorach, rodzajach i kolorach. Nasi fachowcy wyjaśnią, czym charakteryzują się panele tradycyjne, laminowane oraz winylowe, a czym podłogi drewniane. Doradzą, które z nich wybrać do salonu, które sprawdzą się w kuchni, a które w łazience. Przybliżymy także, czym jest klasa ścieralności, która odgrywa istotną rolę w zakupie paneli podłogowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Robiąc zakupy w naszym salonie, możesz także zdecydować się na dowóz wybranego produktu oraz profesjonalny montaż paneli.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty