Jak dojechać?

Salon Fachowiec Koło

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Toruńska 114, 62-600 Koło

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Panele podłogowe poza prezentowaniem wysokich walorów estetycznych powinny być także odpowiednio wytrzymałe na natężenie ruchu, uszkodzenia mechaniczne czy też wilgotność. Wytrzymałość dobierać powinniśmy konkretnie pod kątem intensywności użytkowania posadzki w naszych domach. Ta określana jest dwoma parametrami – klasą ścieralności oraz klasą użyteczności. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tych parametrów i zobaczyć jak prezentują się panele podłogowe zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec zlokalizowanym w Kole. Tu możesz liczyć na profesjonalne doradztwo.

Panele podłogowe, które można kłaść w kuchni

Trend na kładzenie tego samego rodzaju podłogi w całym mieszkaniu zyskuje coraz więcej zwolenników. Z jednej strony jest to korzyść wynikająca z tego, że nie musimy szukać wykończenia dla podłogi w salonie, przedpokoju, kuchni i łazience, z drugiej strony ten sam rodzaj posadzki optycznie zwiększa przestrzeń wewnątrz domu. Dzisiaj mamy możliwość wyboru paneli podłogowych, które z powodzeniem sprawdzą się w kuchni. Jeśli szukasz takiego rozwiązania zajrzyj do naszego salonu i doradź się jednego z naszych specjalistów, który wskaże odporne na wilgoć panele podłogowe. Koło jest lokalizacją dla jednego z salonów Grupy Fachowiec. To właśnie tu pracują specjaliści, którzy wspierają naszych klientów w wyborze najlepszych podłóg oraz drzwi wewnętrznych. Podpowiemy ci, jakie rozwiązania będą najlepsze pod kątem intensywności użytkowania podłogi w twoim mieszkaniu, doradzimy czy warto zdecydować się na drzwi z dodatkową izolacją akustyczną. U nas zamówisz dostawę i montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty