Jak dojechać?

Salon Fachowiec Nowa Sól

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Szkolna 16A, 67-100 Nowa Sól

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Niezależnie od tego czy czeka cię wykończenie mieszkania, czy większy remont konieczne będzie podjęcie odpowiednich decyzji odnośnie drzwi wewnętrznych, a także podłóg. Oferta rynkowa jest niezwykle bogata, co z jednej strony ułatwia dokonanie optymalnego wyboru, z drugiej strony może wręcz paraliżować. Dlatego zapraszamy do jednego z naszych salonów, który znajduje się w Nowej Soli. Znajdziesz tu szeroki wachlarz podłóg, paneli podłogowych, winylowych czy posadzek drewnianych, jak i drzwi wewnętrznych. Jeśli tylko będziesz mieć pytania pomoże ci jeden z naszych specjalistów.

Postaw na sprawdzone panele podłogowe, zamów dostawę i montaż

Piękne wzornictwo, które znajduje się na obecnie oferowanych przez nas panelach podłogowych to już w zasadzie standard. Do wyboru mamy pięknie mieniące się złote dęby, naturalne sosny, wiązy, modrzewie, egzotyczne marbau, a także te imitujące np. marmur. Dopasowanie kolorystyczne paneli podłogowych nie stanowi już dzisiaj problemu, nie musimy też martwić się o jakość samego wzornictwa. Warto jednak poświęcić nieco uwagi na właściwości techniczne tego czy innego modelu, tym bardziej jeśli chcemy by w naszym domu lub mieszkaniu podłoga była jednolitą powierzchnią. Warto więc porozmawiać z naszym specjalistą, który podpowie nam, jaką panel podłogowy powinien mieć klasę ścieralności, użyteczności, a także czy warto przemyśleć wybór modelu o podwyższonej odporności na wilgoć. Wystarczy nawet krótka rozmowa, by idealnie dobrać pod nasze potrzeby panele podłogowe. Nowa Sól to kolejny punkt na mapie Polski, gdzie funkcjonuje nasz salon, w którym uda ci się dokonać idealnego wyboru. U nas zamówisz też transport oraz montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

Wybierz wymarzone drzwi wewnętrzne

Zanim podejmiemy decyzję o wyborze drzwi wewnętrznych, warto je dotknąć, zobaczyć jak się prezentują. Ostatecznie będą one nam służyły przez lata i powinny prezentować się estetycznie, uzupełniając całą aranżację wnętrz. Nie zapominajmy jednak o tym, że nie powinniśmy wyłącznie zwracać uwagę na to jak prezentują się te czy inne drzwi wewnętrzne. Nowa Sól to doskonała przestrzeń do prowadzenia przez nas salonu, dlatego właśnie tu z przyjemnością udzielamy porad dotyczących odpowiedniego wyboru drzwi. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy warto wybrać skrzydło drzwiowe z dodatkowym wyciszeniem, zajrzyj do nas podpowiemy ci. Po dokonaniu wyboru umówimy także transport oraz montaż. Wszystko zorganizujesz w jednym miejscu, wygodnie i w miłej atmosferze.

Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec zlokalizowanego w Nowej Soli. Przekonasz się jak prezentują się panele podłogowe, dowiesz się czym się charakteryzują i które wybrać, by spełniły idealnie swoją rolę. W specjalnie zaaranżowanej wystawie zobaczysz także jak prezentują się nasze drzwi wewnętrzne. Wybierzesz także listwy przypodłogowe, klamki, podkład pod panele i wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do montażu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty