Jak dojechać?

Salon Fachowiec Działoszyn

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Piłsudskiego 28c, 98-355 Działoszyn

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.30-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec tworzymy z myślą o tym, by oferować wysokiej jakości produkty oraz świadczyć usługi komplementarne. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, panele ścienne oraz panele podłogowe. Działoszyn to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym funkcjonujemy i z przyjemnością doradzamy naszym klientom. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę zarówno przy wyborze drzwi, jak i paneli podłogowych.

Wybierz panele podłogowe stosowne do intensywności użytkowania

W każdym domu czy mieszkaniu korzystamy z podłóg z różną intensywnością. Tworzymy większe rodziny, są dzieci i czworonożne pupile, mieszkanie może też być zamieszkane przez jedną osobę. To istotne informacje pod kątem tego, jakie najlepiej wybrać panele podłogowe. Działoszyn to miejsce, w którym możesz skorzystać z doradztwa w jednym z salonów Grupy Fachowiec. Podpowiemy ci, jaką klasę ścieralności i użyteczności wybrać, by idealnie dobrać panele i przeznaczyć na to odpowiedni budżet. Zaprezentujemy nie tylko panele laminowane, ale także niezwykle wytrzymałe i pięknie prezentujące się panele winylowe, jak i podłogi drewniane. Jeśli tylko wybierzemy odpowiednią posadzkę, ustalimy termin dostawy oraz montażu. Wszystko uda się zorganizować w jednym miejscu.

Nasze salony projektujemy tak, by wygodnie można było dokładnie zapoznać się z jakością oferowanych przez nas produktów. Wystawy paneli i drzwi umożliwiają sprawdzić wzornictwo, fakturę, a nawet właściwości izolujące dźwięk. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu w Działoszynie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty