Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kutno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. 29-go Listopada 51, 99-300 Kutno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Panele podłogowe, czy drzwi wewnętrzne są elementami wykończenia wnętrz, które są kosztowne i wymagać powinny od nas nieco więcej uwagi. Powinniśmy kierować się wyglądem, ale nie możemy pomijać istotnych właściwości, parametrów technicznych. W salonach Grupy Fachowiec zatrudniamy specjalistów, którzy pomagają dobrać odpowiednie drzwi wewnętrzne i panele podłogowe. Kutno to miejsce dla kolejnego salonu z naszej grupy, gdzie oferujemy wysokiej jakości elementy wykończeniowe, ale także wspieramy doradztwem naszych klientów. U nas dowiesz się, na co zwrócić szczególną uwagę podczas decydowania się na posadzkę czy drzwi.

Panele podłogowe, które wpiszą się w przestrzeń twojego domu

Zadbaliśmy o to, by oferta podłóg w naszych salonach była na tyle bogata, by z łatwością dobrać odpowiednie wzornictwo do stylistyki wnętrza mieszkania czy domu. Wybraliśmy modele paneli pochodzące od światowych, uznanych marek, takich jak Gerflor, Quick-Step czy Krono. Ofertę uzupełniamy wszelkimi niezbędnymi do montażu akcesoriami, takimi jak wyciszające pianki, listwy przypodłogowe, czy progowe, kleje, etc. Całość uzupełniamy doradztwem, które świadczone jest przez naszych pracowników. Fachowcy w swojej dziedzinie z przyjemnością wspierają naszych klientów w kwestii tego, na co zwrócić uwagę decydując się na panele podłogowe. Doradzą jaką klasę ścieralności czy użyteczności powinny mieć panele, podpowiedzą czy warto zdecydować się na produkty o podwyższonej odporności na wilgoć. A także zaproponują dostawę oraz montaż, dzięki czemu uda się wszystko zorganizować w jednym miejscu. Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Kutnie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty