Jak dojechać?

Salon Fachowiec Opalenica

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. 3 maja 46, 64-330 Opalenica

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-12.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Szukasz idealnych podłóg do swojego nowego mieszkania? Chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w swoim domu? Wydawałoby się, że to stosunkowo proste. Jednak w trakcie poszukiwań tych idealnych drzwi lub podłóg możemy troszkę się pogubić. Oferta rynkowa jest niezwykle bogata, poszczególne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi. Jak się w tym wszystkim połapać? W jaki sposób wybrać idealne panele podłogowe. Opalenica jest naszym kolejnym punktem, w którym z przyjemnością doradzimy ci w kwestii wyboru idealnych drzwi i podłóg.

Wybierz idealne panele podłogowe

Opalenica to świetna lokalizacja, w której możemy doradzać naszym klientom w kontekście wyboru idealnych podłóg. Służymy doradztwem, dzięki któremu uda ci się wybrać idealną podłogę do swojego nowego mieszkania. U nas masz możliwość sprawdzenia, jak prezentuje się każdy model podłogi, jaką ma fakturę, jakie usłojenie i wzornictwo. Jeśli szukasz optymalnie wyciszającego, odpowiedniego pod ogrzewanie podłogowe podkładu pod panele podłogowe, podpowiemy ci, które podkłady mają najlepsze parametry. W zależności od potrzeb wybierzesz także model o odpowiedniej klasie ścieralności i użyteczności.

Poznaj modele drzwi wewnętrznych od najlepszych producentów

W poszukiwaniu idealnych drzwi wewnętrznych warto zajrzeć do naszego salonu w Opalenicy. U nas znajdziesz model, który wpiszę się w aranżację twojego mieszkania. Masz też możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Dowiesz się jak dodatkowo wyciszyć pomieszczenia, i czym różnią się od siebie drzwi przylgowe od bezprzylgowych. Dobierzesz odpowiednie akcesoria i wreszcie umówisz dostawę i transport w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty