Jak dojechać?

Salon Fachowiec Żnin

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Dworcowa 38, 88-400 Żnin

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-19.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W trakcie wykańczania mieszkania jednymi z najkosztowniejszych zakupów są zakup drzwi wewnętrznych i podłogi. Niezależnie od tego, na jakie drzwi się zdecydujemy, a także na jaki rodzaj podłogi musimy liczyć się z dużym wydatkiem. Zauważmy, że sam wybór drzwi czy podłogi to tylko jeden z kosztów związanych z tymi elementami wykończenia. Przyjdzie nam jeszcze opłacenie dodatkowych akcesoriów, klamek, rozet, podkładu, listew wykończeniowych czy też elementów montażowych. Nie bez znaczenia pozostaje więc podjęcie najwłaściwszej decyzji. Warto więc doradzić się w kwestii tego, jakie powinniśmy wybrać drzwi wewnętrzne i panele podłogowe. Żnin, jako miasto w którym mieszka niemal 15 tys. mieszkańców, a w całym powiecie ponad 60 tys. to kolejna świetna lokalizacja dla prowadzenia jednego z naszych salonów. I właśnie w Żninie także pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych paneli i drzwi.

Wybierz idealne panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne i zamów montaż

Profesjonalne doradztwo to znak rozpoznawczy salonów Grupy Fachowiec. Stworzyliśmy kompletną ofertę, na którą składają się panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne produkowane przez uznanych producentów. Oferujemy bogate wzornictwo i dostosowane do potrzeb naszych klientów rozwiązania. Nasi specjaliści doradzą jaką klasę ścieralności i użyteczności powinny mieć panele podłogowe, a także czy warto w naszym przypadku dodatkowo wyciszyć skrzydło drzwiowe. Po dokonaniu idealnego wyboru w naszym salonie można także zamówić dostawę oraz montaż w dogodnym dla nas terminie. Zapraszamy do salonu w Żninie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty