Jak dojechać?

Salon Fachowiec Rzeszów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul.Przemysłowa 3, 35-105 Rzeszów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 09:00 - 18:00
Sobota: 08.00-15.00
Niedziela: zamknięte

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Rzeszów – doskonałe drzwi i podłogi

Kiedy klienci ruszają na zakupy do wielkich marketów, często gubią się w liczbie dostępnych produktów, a fachowej pomocy ze strony pracowników najczęściej na próżno szukać. Dlatego sklepy Grupy Fachowiec stawiają przede wszystkim na świetną obsługę klienta i profesjonalne doradztwo w dobraniu odpowiednich drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, a także wytrzymałych paneli podłogowych. W naszych sklepach do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy tyle uwagi, ile jej potrzebuje. Nasza ekipa bardzo chętnie udzieli wszelkiej pomocy i profesjonalnie doradzi, tak aby wybrane produkty spełniały wszystkie wymagania klienta.

Jeżeli szukasz drzwi oraz paneli podłogowych do swojego nowego lub świeżo wyremontowanego domu, to trafiłeś idealnie. U nas znajdziesz fachową obsługę i ogromną ofertę asortymentu w konkurencyjnych cenach. Możesz także liczyć na zakup paneli i drzwi wraz z dowozem oraz montażem.

Salon drzwi Rzeszów – szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

To, co najczęściej sprawia trudności przy wyborze drzwi wewnętrznych, to ich odpowiednie dostosowanie do panującego stylu i wystroju mieszkania oraz kolorystyki podłóg i ścian. Przy zakupie drzwi zewnętrznych trzeba z kolei zwrócić uwagę na ich trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, a także dopasowanie do wyglądu zewnętrznego domu. Klienci, którzy odwiedzają nasz salon drzwi, mają do dyspozycji całą gamę gotowych drzwi oraz możliwość zaprojektowania ich według własnych potrzeb. W salonie pokazujemy też wykończone realizacje drzwi wraz z okuciem i pełnym wyposażeniem, co pozwala na łatwiejsze podjęcie decyzji.

Przy zamówieniu drzwi w naszym sklepie możesz liczyć na doradztwo ze strony naszych pracowników oraz kompleksową usługę. Dokonamy dokładnych pomiarów wnęk, dobierzemy odpowiednie ościeżnice, a następnie przetransportujemy gotowe drzwi do Twojego domu oraz je zamontujemy. Nasza ekipa specjalistów zajmie się demontażem starych oraz montażem nowych drzwi i nie pozostawi po sobie ani śladu.

Panele z montażem w Rzeszowie

Oprócz drzwi zajmujemy się także sprzedażą paneli. Również i tutaj zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz montaż paneli podłogowych. W naszym salonie klienci znajdą panele tradycyjne, laminowane i winylowe. Oferujemy również całą gamę podłóg drewnianych. Dobrze wybrane podłogi do naszego domu to bardzo istotny element całej aranżacji. Odpowiednio dobrana i wysokiej jakości podłoga posłuży należycie przez wiele lat. Warto więc zwrócić na to uwagę i nie decydować się na zakup tanich paneli w marketach, które już po jednym sezonie będą nadawały się do wymiany. Przy wyborze paneli bardzo ważna jest też ich klasa ścieralności. Dlatego warto mieć przy sobie dobrego fachowca, który wyjaśni, czym charakteryzuje się konkretna klasa i które z paneli będą najlepszym rozwiązaniem.

U nas zyskasz pełne doradztwo w zakresie wyboru paneli, a dodatkowo możesz zamówić u nas montaż paneli na terenie Rzeszowa.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty