Jak dojechać?

Salon Fachowiec Września

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Kościuszki 14, 62-300 Września

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jaki jest sposób na to, by wybrać idealne drzwi wewnętrzne oraz podłogi do naszego domu lub mieszkania? Na początek powinniśmy określić stylistykę, jaka ma dominować we wnętrzach. Jeśli to się uda o wiele prościej przyjdzie nam wybrać te wymarzone drzwi i podłogi. Jednak nie zapominajmy, że sama prezencja to nie wszystko. Równie istotne są parametry techniczne tych jakby nie było kosztownych elementów wykończeniowych. Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa odwiedź nasza salon we Wrześni, chętnie podpowiemy, na co zwrócić uwagę, by zarówno drzwi, jak i panele podłogowe zachwycały przez lata.

Skorzystaj z usług transportu i montażu wybierając panele podłogowe

Września to świetna lokalizacja, w której także doradzamy z przyjemnością naszym klientom. Poza oferowaniem podłóg, doradzamy klientom, jakie parametry powinny mieć np. panele podłogowe pod kątem intensywności użytkowania. Z przyjemności podpowiemy, jaką powinny mieć klasę ścieralności czy użyteczności, a także doradzimy jaki podkład będzie najlepszym rozwiązaniem. Po wybraniu modelu podłogi w jednym miejscu uda się zorganizować usługę transportu, zdjęcia pomiaru, a także montażu.

Idealne drzwi wewnętrzne do każdej stylistyki

Wnętrze utrzymane w skandynawskim duchu, a może ponadczasowa klasyka, loftowy styl, industrialny minimalizm? W salonach Grupy Fachowiec uda ci się znaleźć drzwi, które wpiszą się w każdą aranżację, a przy okazji dowiesz się coś więcej o ich parametrach, dzięki którym uda się wnieść więcej komfortu do wnętrz. Zajrzyj do nas, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i ciesz się idealnie dobranymi drzwiami.

 

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty