Jak dojechać?

Salon Fachowiec Krotoszyn

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Koźmińska 47, 63-700 Krotoszyn

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W poszukiwaniu idealnych drzwi wewnętrznych, a także podłóg warto wybrać się do profesjonalnego salonu, w którym uda się nie tylko dokładnie ocenić estetykę wykonania tego czy innego produktu, ale także uda się dowiedzieć wszelkich szczegółów na temat danego produktu. W naszym salonie w Krotoszynie zawsze masz do dyspozycji specjalistę, który chętnie odpowie na wszelkie pytania, wyjaśni różnice wynikające z klasy ścieralności czy użyteczności oraz podpowie, czy warto dodatkowo wyciszyć drzwi wewnętrzne.

Wybierz idealne panele podłogowe – wyciszone i bardzo odporne

Nowoczesne technologie i ich stopień zaawansowania pozwala dzisiaj oferować panele podłogowe z niezwykłą wiernością imitujące naturalne drewno. Usłojenie typowe dla wiązów, dębów, sosen, a także egzotycznych gatunków drzew na wierzchniej warstwie panela prezentuje się wyjątkowo pięknie i realistycznie. Dlatego sam wybór wzornictwa nie powinien przysparzać nam dzisiaj większych problemów. Zwróćmy jednak szczególną uwagę na parametry techniczne, jakie prezentują panele podłogowe. Krotoszyn, w którym funkcjonuje nasz salon to kolejne miasto, w którym z przyjemnością oferujemy nasze produkty oraz komplementarne usługi.

Stworzyliśmy wyselekcjonowaną ofertę paneli podłogowych, w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Z powodzeniem znajdziesz u nas odpowiedni wzór, który zaspokoi twoje aranżacyjne oczekiwania. Co więcej, dowiesz się od naszego specjalisty czym charakteryzuje się konkretny model, jakie ma właściwości, czy jest odpowiednio wytrzymały i łatwy w pielęgnacji. Wystarczy zapytać, by uzyskać wyczerpującą odpowiedź.

Wybierz idealne drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania. Zajrzyj do salonu w Krotoszynie

Opracowując ofertę drzwi wewnętrznych skupiliśmy się na uzyskaniu odpowiednio atrakcyjnej ceny z zachowaniem jak najwyższej jakości oferowanych produktów. Zapraszamy do naszego salonu, w którym uda ci się wybrać odpowiednie drzwi wewnętrzne. Krotoszyn to kolejna świetna lokalizacja, w której pomagamy naszym klientom zaaranżować wnętrza swoich mieszkań i domów. U nas masz możliwość sprawdzenia jak prezentują się konkretne skrzydła drzwiowe, a jeśli będziesz potrzebować doradztwa do dyspozycji zawsze jest jeden z naszych specjalistów. Pomoże ci on w dokonaniu optymalnego wyboru, podpowie czy lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie drzwi bezfelcowych, czy z felcem, czy warto odpowiednio wyciszyć skrzydło, czy też wybrać standardowe rozwiązanie. To istotne kwestie w kontekście komfortu użytkowania drzwi i zapewnienia sobie większej prywatności.

Naszą ofertę uzupełniamy komplementarnymi usługami. Jeśli zdecydujesz się na panele podłogowe i drzwi wewnętrzne masz możliwość zamówienia w salonie Grupy Fachowiec także takich usług jak dostawa oraz montaż. Zdejmuje to z ciebie konieczność organizacji tych usług wykonanych przez zewnętrzne firmy. Wszystko uda ci się zorganizować wygodnie w jednym miejscu. Zapraszamy do naszego salonu w Krotoszynie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty