Jak dojechać?

Salon Fachowiec Ostrowiec Świętokrzyski

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Kilińskiego 47c, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec zabiega o to, by ze swoimi ofertą oraz usługami być zawsze blisko swoich klientów. Naszym celem jest zbudowanie jak najlepszych relacji z klientami, którzy będą doceniać nasze zaangażowanie w pomoc przy wyposażaniu domów i mieszkań. Kolejną lokalizacją, w której znajduje się salon Grupy Fachowiec jest Ostrowiec Świętokrzyski. Wygodna lokalizacja, możliwość sprawdzenia jakości paneli laminowanych, winylowych, a także drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz udogodnienia w postaci dostaw i montażu składają się na pełen zakres naszej oferty.

Panele podłogowe od najlepszych producentów

Podłoga jest jednym z tych elementów wykończeniowych, który najbardziej rzuca się w oczy, a także jest codziennie eksploatowany. W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe, które spełnią oczekiwania bez względu na intensywność użytkowania. Wysokie klasy ścieralności oraz szeroki zakres klas użyteczności umożliwiają idealne dobranie podłogi do częstotliwości jej używania. Trwałość jest niezwykle ważna, jednak niemniej istotny jest także jej prezencja. Panele podłogowe od renomowanych i docenianych na całym świecie producentów występują w niezwykle bogatej palecie kolorystycznej, natomiast nowoczesne technologie produkcji pozwalają oferować panele wiernie odwzorowujące naturalne usłojenie dębu, wiązu, jesionu czy drzew egzotycznych.

Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec, w którym uda się wybrać idealne drzwi wewnętrzne, a także panele podłogowe. Ostrowiec Świętokrzyski to świetna lokalizacja do tego, by być jeszcze bliżej naszych klientów.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty