Jak dojechać?

Salon Fachowiec Żyrardów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Limanowskiego 1, 96-300 Żyrardów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

  W dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z całym miastem ulicy z powodzeniem funkcjonuje jeden z salonów Grupy Fachowiec. Przy ul. Limanowskiej 1 działa salon w Żyrardowie. Nasze punkty są już obecne w niemal każdym zakątku Polski. Profesjonalizm, rozsądna oferta, atrakcyjne ceny oraz kompleksowość działań zostały dobrze przyjęte przez klientów, stąd chęć do rozwoju i budowania silnej, godnej zaufania marki. U nas znajdziesz wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, mamy bardzo bogatą ofertę paneli laminowanych, winylowych oraz podłóg drewnianych. Ofertę uzupełniamy usługą transportu oraz montażu. Wszystko po to, by było jak najwygodniej i w dobrej atmosferze.

  U nas znajdziesz idealne drzwi wewnętrzne – skorzystaj z profesjonalnego doradztwa

  Szukając drzwi wewnętrznych do mieszkania lub domu możemy natknąć się na niezwykle bogatą rynkową ofertę. Trudno czasami się w tym wszystkim odnaleźć i nie jest prostym zadaniem wybranie drzwi spełniających cały szereg oczekiwań. Warto więc skorzystać z wiedzy naszych pracowników. Pomogą wybrać odpowiednie rozwiązania, zwrócą uwagę na to, że drzwi otwierać się mogą na lewo lub prawo, że zawiasy mogą być tradycyjne (widoczne), a w drzwiach bezprzylgowych będą zakamuflowane (niewidoczne). Kwestią równie istotną będzie wypełnienie, które może być standardowo tzw. “plastrem miodu”, jak i płytą, która będzie miała lepsze właściwości izolacyjne akustycznie. Doradztwo uzupełniamy świadczeniem dodatkowych usług dostawczych i montażowych, dzięki czemu wszystko uda się zorganizować sprawnie w jednym miejscu.

  Panele podłogowe, winylowe a może drewniana posadzka – zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec

  Równie istotnym co drzwi wewnętrzne elementem wyposażenia każdego domu lub mieszkania jest podłoga. U nas znajdziesz propozycje wysokiej jakości, o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu idealnie dobierzesz podłogę do sposobu jej użytkowania. Nasi doradcy pomogą ci dokonać wyboru pod kątem technicznym. Kolorystyka, struktura, odporność paneli również uda się bez większych problemów dobrać do aranżacji wnętrza. Zamówisz podłogi, a dodatkowo zamówisz transport i montaż w dogodnym terminie.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty

  promocja up line