Jak dojechać?

Salon Fachowiec Nowy Tomyśl

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Kolejowa 16, 64-300 Nowy Tomyśl

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Drzwi wewnętrzne, panele podłogowe, czy winylowe mają swoją charakterystykę, i choć wprawdzie najczęstszym czynnikiem decyzyjnym w kontekście wyboru tych elementów wykończeniowych jest wygląd, to nie powinniśmy opierać swojej decyzji wyłącznie pod tym kątem. Na czym jeszcze należy się skupić? Czy nasze kompetencje są wystarczające do tego, by ocenić dany model pod kątem jego wytrzymałości? Jeśli nie jesteśmy pewni tego, na co zwracać uwagę wybierając drzwi i panele podłogowe wybierzmy się do jednego z salonów Grupy Fachowiec. W Nowym Tomyślu także można skorzystać z profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu wybierzemy podłogę oraz drzwi, która będzie nam służyć przez wiele sezonów.

Salon Grupy Fachowiec Nowy Tomyśl – panele podłogowe i drzwi wewnętrzne do docenianych marek

Panele podłogowe w obecnej formie, kształcie, strukturze są niezwykle atrakcyjne pod względem tego, jak się prezentują. Doskonale imitują naturalne usłojenie, a bogata oferta pozwala dobrać odpowiednią dla tej czy innej stylistyki kolorystykę, czy wzornictwo. Aktualne technologie pozwalają także oferować panele, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. W zależności od naszych potrzeb możemy dobrać odpowiednią klasę ścieralności czy użyteczności paneli tak, by nie przepłacać i móc cieszyć się doskonałą prezencją podłogi przez wiele sezonów. Jeśli tylko chcesz doradzić się w kwestii paneli podłogowych, tego, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego modelu zapraszamy do naszego salonu w Nowym Tomyślu.

 

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty