Jak dojechać?

Salon Fachowiec Ząbki

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Ks. Skorupki 93, 05-091 Ząbki

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 15:00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Aglomeracja warszawska to przestrzeń zamieszkiwana przez ponad milionową społeczność. W jej obrębie położona jest miejscowość Ząbki, w której otworzyliśmy jeden z naszych salonów. Jeśli tylko szukasz profesjonalnego doradztwa, produktów renomowanych marek, charakteryzujących się modnym lub ponadczasowym wzornictwem i wysoką jakością to zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec. Przekonasz się jak prezentują się oferowane przez nas podłogi oraz drzwi. Masz też okazję porozmawiać ze specjalistą, który podpowie ci najlepsze rozwiązania, wskaże czym charakteryzują się poszczególne rodzaje podłóg, wyjaśni, jaki zastosować podkład, etc. Zapraszamy.

Panele laminowane czy podłoga drewniana? Co wybrać? W salonie Grupy Fachowiec w Ząbkach możesz się doradzić

Wśród całej gamy podłóg, które oferuje rynek wybór najczęściej sprowadza się do podłóg drewnianych, paneli laminowanych oraz nadal podbijających rynek paneli winylowych. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania można się pogubić, każda z podłóg różni się właściwościami, każda z nich będzie wymagała stosownej pielęgnacji, będą się różnić wytrzymałością czy odpornością na wilgoć. Jeśli zależy ci na cichej podłodze, która świetnie sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym, wybierz się do naszego salonu w Ząbkach. Porozmawiaj z doradcą, który wskaże ci grupę podłóg spełniających stawiane przed nią oczekiwania. Z powodzeniem wybierzesz wymarzony wzór niezależnie czy będzie to podłoga drewniana, laminat czy winyl. Z pomocą naszego specjalisty dokonasz najlepszego wyboru i umówisz transport oraz montaż w wybranym przez ciebie terminie.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w jednym miejscu – z transportem i montażem

Zależy ci na wyborze dobrze chłonących dźwięk drzwi, ale żeby zachowywały wysoki poziom estetyki, wpisujący się w wybraną aranżację? Wybierz się do salonu Grupy Fachowiec w Ząbkach. Zobaczysz jak prezentują się nasze propozycje i z powodzeniem dokonasz właściwego wyboru. Zaproponujemy ci rozwiązanie spełniające stawiane przed drzwiami rozwiązania z pełnym wyposażeniem. Po dokonaniu wyboru możesz w jednym miejscu zamówić transport oraz montaż. Wygodnie i bez zbędnego szukania usług w kilku miejscach.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty