Jak dojechać?

Salon Fachowiec Tarnobrzeg

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Mickiewicza 33, 39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Dlaczego warto korzystać z oferty renomowanych salonów sprzedaży paneli podłogowych oraz drzwi wewnętrznych? Jednym z podstawowych powodów, dla których warto wybrać się do salonu jest to, że możemy zawsze skorzystać z fachowej porady dotyczącej właściwości, jakie mają właśnie drzwi podłogowe i panele podłogowe. Tarnobrzeg stał się dla Grupy Fachowiec kolejną lokalizacją, w której działamy, wspieramy naszych klientów, a także dostarczamy w tym regionie zamówienia i realizujemy usługę montażu.

Klasa ścieralności i użyteczności – dlaczego trzeba to sprawdzić?

Jeśli poszukujemy podłogi do domu lub mieszkania musimy dobrać jej kolorystykę, odcień, usłojenie, etc., by podłoga wpisała się w aranżację całego wystroju. Jednak czy wygląd podłogi to jedyna rzecz, na którą powinniśmy zwracać uwagę. Niekoniecznie. Ukryte właściwości paneli podłogowych są niezwykle istotne w kontekście jej późniejszej eksploatacji. Należy zwrócić więc uwagę na klasę ścieralności i użyteczności. Inna klasa będzie odpowiednia do mieszkania w bloku, przestrzeni, w której intensywność użytkowania nie jest duża. Wyższa klasa ścieralności będzie odpowiednia dla domów z bezpośrednim wejściem z zewnątrz, w którym są zwierzęta, etc. Warto więc zasięgnąć profesjonalnej porady, dzięki której nie tylko wybierzemy pięknie prezentującą się podłogę, ale także podłogę wytrzymałą, która będzie nam służyć przez lata nic nie tracąc ze swojego wyglądu. W salonach Grupy Fachowiec możesz także skorzystać z usługi transportu oraz montażu. Wszystko uda się zorganizować w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty