Jak dojechać?

Salon Fachowiec Słupca

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Warszawska 62, 62-400 Słupca

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zapraszamy do jednego z naszych nowoczesnych salonów w Słupcy! Specjalizujemy się m.in. w sprzedaży drzwi i paneli podłogowych, oferując przy tym kompleksowe rozwiązania i komplementarne usługi.

W naszym salonie uda się znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości drzwi, które nie tylko będą spełniały swoje funkcje praktyczne, ale również dodadzą elegancji i stylu każdemu mieszkaniu. Niezależnie od preferowanego stylu — nowoczesnego, klasycznego czy minimalistycznego — oferujemy drzwi wewnętrzne, które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania. Nasz zespół fachowców służy pomocą i doradztwem, aby można było dokonać najlepszego wyboru.

W poszukiwaniu idealnej podłogi warto wybrać się właśnie do naszego salonu. Panele podłogowe to nie tylko trwałe, ale także estetyczne rozwiązanie, które nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Dostarczamy panele podłogowe o różnorodnych wzorach, kolorach i fakturach, dzięki czemu można z powodzeniem dopasować je do swojego różnych stylów. Dodatkowo zapewniamy usługi transportu i montażu paneli podłogowych, aby cały proces zakupu był wygodny i bezproblemowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Słupcy, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie  pytania i zaprezentują pełną ofertę.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty