Jak dojechać?

Salon Fachowiec Mława

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Płocka 90C, 06-500 Mława

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Aranżacja wnętrz w naszych domach lub mieszkaniach na etapie ich tworzenia wzbudza często sporo emocji. Jest to proces wymagający szerszego spojrzenia na całość, wybrania stylistyki i w rezultacie skupienia się na elementach wykończeniowych. Jednymi z tych kosztów, które generują największe koszty są podłoga oraz drzwi wewnętrzne. Nie bez znaczenia pozostaje więc dokładne zapoznanie się z tym, co oferuje rynek i na jakie właściwości zwrócić uwagę podczas decydowania się na ten czy inny produkt.

Zapraszamy do naszego salonu w Mławie. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. W miłej atmosferze dowiesz się co jest istotne w kontekście wyboru podłogi oraz drzwi.

Podłogi, które spełnią twoje oczekiwania

Podłóg, na które możemy się zdecydować jest bardzo wiele. Możemy rozważać wybór pomiędzy dębami, bukiem, jesionem, czereśnią, czy też egzotycznymi palisandrami, merbau lub mahoniem. Istotną kwestią jest ta odnosząca się do rodzaju podłogi. Jakiego rodzaju podłogi możemy wybrać? Zawsze możemy postawić na naturalne drewno, jeśli szukamy czegoś mniej wymagającego to zwróćmy uwagę na panele podłogowe lub coraz popularniejsze panele winylowe. Jeśli nie masz pewności co do tego, jaką podłogę wybrać porozmawiaj z naszym doradcą, które w szczegółach zaprezentuje ci wady i zalety tego czy innego rozwiązania. W przyjemnej atmosferze, profesjonalnie doradzamy, dzięki czemu uda ci się dokonać idealnego wyboru.

Szukasz idealnych drzwi wewnętrznych – zapraszamy do naszego salonu w Mławie

Drzwi wewnętrzne pełnią niezwykle cenną rolę w naszych domach. W dobie pracy zdalnej, ale i dla podwyższenia codziennego komfortu warto przemyśleć wybór takich skrzydeł, które zapewnią odpowiednią izolację akustyczną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak dobrać drzwi wewnętrzne o zadowalających właściwościach wyciszających zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Mławie. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą ci wybrać właściwy produkt, który będzie się pięknie prezentował i spełni twoje oczekiwania.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty