Jak dojechać?

Salon Fachowiec Pułtusk

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Mickiewicza 41/43, 06-100 Pułtusk

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Drzwi wewnętrzne oraz podłoga w naszych domach czy mieszkaniach to jedne z najistotniejszych elementów wykończeniowych. Ich jakość, ponadczasowość, ale i styl powinny nas cieszyć przez lata. Dlatego decydując się na te czy inne drzwi lub podłogi nie powinniśmy jedynie sugerować się ich wyglądem, ale także właściwościami technicznymi. Zarówno drzwi, jak i podłogi narażone są na licznego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, dlatego też warto wybrać takie modele, które nie będą na nie tak podatne. Wybierz się do naszego salonu w Pułtusku, by skorzystać z profesjonalnego wsparcia, dzięki któremu dokonasz trafnego wyboru.

Drzwi wewnętrzne o podwyższonej dźwiękochłonności

Lewe czy prawe, a może przeszklone lub przesuwne. Te kwestie uda ci się w łatwy sposób rozstrzygnąć mając do dyspozycji doradcę, który z przyjemnością doradzi ci najlepsze rozwiązania. Choć niezwykłą wagę przykładamy do wzornictwa warto także zajrzeć do wnętrza drzwi. Pułtusk, w którym doradzamy naszym klientom, to wdzięczny rynek, dlatego też podpowiadamy naszym klientom także tutaj w kontekście dźwiękoszczelności drzwi wewnętrznych.

Panele podłogowe, które służą przez lata

Zastanawiasz się nad wyborem podłogi. Odwiedź nasza salon w Pułtusku, doradzimy ci, na co zwrócić uwagę decydując się na te czy inne panele podłogowe. Wprawdzie najbardziej cieszy oko ich wygląd, naturalne usłojenie, aranżacyjna spójność, to jednak nie możemy pomijać tak istotnych kwestii jak parametry techniczne. Liczą się więc klasa ścieralności, czy klasa użyteczności. To właśnie te właściwości decydują o tym, czy dany model sprawdzi się w miejscu przeznaczenia i będzie odpowiedni do intensywności użytkowania podłoża.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty