Jak dojechać?

Salon Fachowiec Białystok

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. gen. Andersa 40C, 15-113 Białystok

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec są tworzone po to, by każdy, kto planuje remont lub będzie wykańczał mieszkanie mógł w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze wybrać najlepsze drzwi, podłogi lub dekoracje ścienne. Nasi doradcy z chęcią pomogą dokonać jak najlepszego wyboru, doradzą i dobiorą wszelkie niezbędne elementy montażowe czy wykończeniowe, takie jak podkład do podłogi, klamki lub listwy przypodłogowe. W naszym salonie w Białymstoku można przekonać się jak prezentują się podłogi topowych marek uznanych na całym świecie. Uda się także dobrać wpisujące się w aranżację drzwi wewnętrzne.

Wybieraj markowe podłogi w atrakcyjnych cenach. Zamów dostawę z montażem

Wybór podłogi nie jest łatwy, ale jest o tyle ważny, że podłoga ma nam służyć przez bardzo długi czas. Musi więc być nie tylko efektowna i dająca duże możliwości aranżacyjne, ale także należy wymagać od niej trwałości. W salonie w Białymstoku uda ci się znaleźć pozycje, które spełnią twoje oczekiwania. Jeśli zastanawiasz się nad tym czy zdecydować się na podłogę laminowaną, winylową czy drewnianą omów tę kwestię z doradcą, który podpowie ci co będzie najlepsze w tych czy innych warunkach. Naszą ofertę uzupełniamy usługą montażu. Jeśli tylko szukasz profesjonalnej ekipy, która szybko wykona montaż zapytaj o to naszego doradcę i umów się na montaż w dogodnym terminie.

Salon Grupy Fachowiec w Białymstoku – Profesjonalna i sprawna obsługa

Grupa Fachowiec jest już obecna na polskim rynku od wielu lat. Swoją markę budujemy w oparciu o nowo powstałe salony i przede wszystkim miłą, zaangażowaną i fachową obsługę. Niemal od dwóch dekad poszerzamy sieć naszych salonów. Ten w Piasecznie wpisuje się w naszą ideę sprawnej obsługi, która doradza najlepsze rozwiązania. Zajrzyj do nas i zobacz jak prezentują się oferowane przez nas podłogi winylowe, laminowane czy drewniane. Sprawdź naszą propozycję drzwi wewnętrznych, wejściowych czy zewnętrznych od popularnych i uznanych marek, takich jak DRE, Porta lub Pol-Skone. W razie pytań skorzystaj z podpowiedzi jednego z naszych doradców.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty