Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kępno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Ruchu Oporu 2, 63-600 Kępno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wykończenie podłogi, a także wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych to duże koszty, które musimy ująć podczas wykańczania mieszkania czy też większego remontu. Nie powinniśmy więc decydować się zbyt szybko na ten czy inny model, kierując się wyłącznie wyglądem. Liczy się także „wnętrze” zarówno paneli jak i drzwi, czyli ich parametry techniczne. Jeśli dobrze przyjrzymy się niewidocznym właściwościom zarówno drzwi wewnętrznych jak i podłogi będziemy mogli cieszyć się z ich doskonałej prezencji przez lata, ale także wyraźnie zwiększymy komfort domowników.

Co jest istotne podczas wyboru paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych?

Oczywiście wygląd ma znaczenie. Panele podłogowe muszą się podobać, wpisywać w stylistykę mieszkania, ale nie możemy pomijać tak istotnych elementów jak i ich odporność. Tę określają parametry takie jak klasa ścieralności oraz klasa użyteczności. Ta pierwsza odpowiada za informowanie nas o tym, jak dany model paneli podłogowych jest odporny na ścieranie, czyli codzienne użytkowanie podłogi. Drugi parametr odkreśla, do jakiego rodzaju pomieszczeń powinien trafić panel oraz jaki stopień natężenia ruchu jest adekwatny dla danego modelu. W tej kwestii można doradzić się jednego ze specjalistów pracujących w salonie Grupy Fachowiec, które podpowie, jakie wybrać panele podłogowe. Kępno to doskonała lokalizacja do tego, by także tutaj doradzać naszym klientom. Dlatego też jeden z salonów Grupy Fachowiec funkcjonuje także tutaj i z przyjemnością wspieramy naszych klientów często w trudnych wyborach zarówno paneli podłogowych, jak i drzwi wewnętrznych.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty