Jak dojechać?

Salon Fachowiec Chełm

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Lwowska 24, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Pięknie prezentujące się podłogi doskonale współgrające z estetyką drzwi wewnętrznych będą cieszyć oko przez wiele lat i będą korespondować z całą stylistyką wnętrza. By tak się stało zarówno drzwi, jak i panele powinny być odpowiednio wytrzymałe. Misją salonów Grupy Fachowiec jest wspieranie naszych klientów w dokonaniu jak najlepszego wyboru. Dlatego też przygotowaliśmy odpowiednie wystawy, dzięki którym uda się zobaczyć jak prezentują się oferowane przez drzwi i panele podłogowe. Chełm to kolejne miasto, w którym także doradzamy i podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas dokonywania wyboru.

Usługi montażu i transportu – wygodne zakupy w jednym miejscu

Wprawdzie decydując się na panele podłogowe czy na drzwi wewnętrzne przede wszystkim zwracamy uwagę na ich prezencję. Nic w tym dziwnego. Ten elementy wykończeniowe muszą składać się na spójną aranżację we wnętrzach naszych domów czy mieszkań. Jednak nie zapominajmy, że zarówno panele podłogowe, jak i drzwi wewnętrzne różnią się od siebie parametrami, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Jeśli chodzi o panele laminowane to powinniśmy bardzo dużą uwagę zwrócić na ich wytrzymałość. Tę określają klasy ścieralności oraz użyteczności. Jeśli zależy nam na tym, by panele trafiły do kuchni to przyjrzyjmy się temu, czy dany model ma podwyższoną odporność na wilgoć. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to poza wyglądem zwróćmy uwagę na jego właściwości dźwiękoszczelne. To istotny parametr jeśli zależy nam na zadbaniu o wyższy komfort mieszkańców.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty