Jak dojechać?

Salon Fachowiec Złotów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Stary Rynek 7B, 77-400 Złotów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Szukasz nowych drzwi i paneli do swojego mieszkania? Skorzystaj z usług Grupy Fachowiec. Na co dzień zajmujemy się sprzedażą i montażem drzwi oraz podłóg. Drzwi i panele z montażem to świetna opcja dla osób, które chcą mieć pewność, że ich nowe elementy wykończenia zostaną zamontowane fachowo i bezpiecznie.

Grupa Fachowiec oferuje szeroki wybór drzwi i paneli o różnych kolorach, wzorach i wykonane z różnych materiałach. Wszystkie produkty są wytworzone z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo firma oferuje kompleksowe usługi montażowe, dzięki którym nie musisz martwić się o to, jak zamontować swoje nowe drzwi i panele.

Wybierając drzwi i panele z montażem, zyskujesz pewność, że Twoje nowe elementy wykończenia zostaną zamontowane przez doświadczonych fachowców. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i profesjonalną obsługę klienta na każdym etapie współpracy.

Jeśli szukasz drzwi i paneli, które będą idealnie pasować do Twojego mieszkania, skontaktuj się z nami. Z Grupą Fachowiec zyskasz gwarancję jakości i fachowości, której szukasz przy wyborze elementów wykończenia swojego domu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty