Jak dojechać?

Salon Fachowiec Mogilno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Poznańska 2A, 88-300 Mogilno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Przed Tobą większy remont, a może kompleksowe wykańczanie nowo zakupionego mieszkania? To spore wyzwanie, które często budzi wiele emocji, wiąże się z podejmowaniem ważnych decyzji na lata. Jak poradzić sobie w sytuacji, w której trzeba wybrać doskonale uzupełniające wnętrze drzwi wewnętrzne, a także podłogę. Zajrzyj do jednego z naszych salonów w Mogilnie. Tutaj masz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa. W przyjaznej atmosferze dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednie panele podłogowe czy też skrzydła drzwiowe. Pomożemy ci wybrać dodatkowe akcesoria, masz też możliwość skorzystania z usługi transportu i montażu.

Poznaj oferowane przez nas drzwi wewnętrzne. Mogilno to dobra lokalizacja dla naszego kolejnego salonu

Nasza oferta skoncentrowana jest na uznanych i docenianych producentach drzwi wewnętrznych. Zależy nam na tym, by te produkty, które prezentowane są w naszym salonie, prezentowały wysoką jakość i charakteryzowały się przystępną ceną. Zwracamy także uwagę na to, czy wyselekcjonowane przez nas przedsiębiorstwa stawiają na ekologię. W naszej ofercie znajduje się więc taki producent drzwi wewnętrznych jak Pol-Skone. Jest to polska marka, która posiada certyfikat na System Zapewnienia Jakości z normą ISO 9001 uzyskany w Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. W 2010 r. zorganizowany audyt w siedzibie firmy pozwolił uzyskać firmie pozytywną opinię i zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. Kolejną uznaną marką jest Porta, producenta przykładając niezwykłą wagę do najnowszych technologii i trendów we wzornictwie nie zapomina także o bezpieczeństwie. Potwierdzeniem tego jest fakt, że Porta posiada certyfikat uzyskany w Instytucie Techniki Budowlanej. Duży segment oferty na drzwi wewnętrzne stanowią produkty również polskiego producenta, firmy DRE. Przedsiębiorstwo wytwarza także drzwi zewnętrzne, przesuwne czy też techniczne. Jest to marka, która wyszła ze swoją ofertą na cały świat.

Zapraszamy więc do naszego salonu w Mogilnie, podpowiemy Ci, czym różnią się poszczególne drzwi wewnętrzne, dowiesz się, czy warto je dodatkowo wyciszyć i jakie możesz zastosować rozwiązania.

Jaką podłogę wybrać do urządzanego mieszkania?

Wybór odpowiedniej podłogi niekoniecznie jest prosty. Rynkowa oferta jest niezwykle bogata i czasem trudno się w niej odnaleźć. Czym ostatecznie kierować się wybierając tę idealną posadzkę? Jeśli szukasz fachowej porady zapraszamy do jednego z naszych salonów w Mogilnie. Dostępni specjaliści z przyjemnością pomogą ci dokonać właściwego wyboru. U nas zobaczysz jak prezentują się podłogi drewniane, panele winylowe czy panele podłogowe. Mogilno to doskonała lokalizacja, do tego, by doradzać naszym klientom. Zajrzyj do nas a dowiesz się jakie różnice zachodzą pomiędzy panelami o różnej klasie ścieralności czy użyteczności, podpowiemy ci czy warto w twoim przypadku zdecydować się na panele podłogowe o podwyższonej odporności na wilgoć.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty