Jak dojechać?

Salon Fachowiec Płońsk

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Wyszogrodzka 51C, 09-100 Płońsk

Godziny otwarcia:


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wymarzona aranżacja wnętrza wymaga podjęcia trudnych decyzji, które dotyczyć będą m.in. wyboru drzwi wewnętrznych, jak i paneli podłogowych. Przed dokonaniem idealnego wyboru warto te elementy wykończeniowe zobaczyć na własne oczy, przekonać się jak prezentują się w rzeczywistości. Grupa Fachowiec, wychodząc klientom naprzeciw rozwija sieć swoich salonów, dzięki niemal w każdym zakątku Polski można zobaczyć i doradzić się, jakie wybrać drzwi i panele podłogowe. Płońsk to kolejna lokalizacja, w której pomagamy naszym klientom podjąć najlepsze decyzje.

Drzwi i panele podłogowe najwyższej jakości

Wybierając drzwi lub panele podłogowe najczęściej zwracamy uwagę na wygląd tych elementów wykończeniowych. Jest to oczywiście cecha niezwykle ważna, to właśnie prezencja drzwi i paneli ma komponować się z całym wystrojem, ma korespondować ze stylem, który dominuje we wnętrzach naszych mieszkań czy domów. Jednak nie zapominajmy o innych właściwościach zarówno drzwi wewnętrznych, jak i paneli podłogowych. Warto szczególną uwagę poświęcić wypełnieniu skrzydła drzwiowego. Jeśli w domu są dzieci, tworzymy większą rodzinę to warto zadbać o nasz komfort odpowiednio wyciszając drzwi. W standardzie skrzydło wypełnione jest tzw. „plastrem miodu”. Możemy jednak zdecydować się na wypełnienie płytą otworowaną lub pełną.

A co z panelami podłogowymi? Warto doradzić się jednego z naszych specjalistów w kontekście wytrzymałości wierzchniej warstwy tego czy innego panela. Jest to niezwykle ważne, wybierając wymarzone wzornictwo powinno ono iść w parze z odpowiednią wytrzymałością.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty