Jak dojechać?

Salon Fachowiec Olsztyn

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Towarowa 9, 10-416 Olsztyn

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-15.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Spacer wirtualny

 

Grupa Fachowiec Olsztyn – profesjonalny montaż drzwi oraz paneli podłogowych

U każdego z nas w chwili wykańczania domu czy mieszkania pojawia się mnóstwo pytań. Przeglądając ofertę paneli dostępną na rynku, nie możemy zdecydować się, które będą najlepszą decyzją. O pomoc któregoś z pracowników w sklepie zazwyczaj nie jest łatwo.

W naszym sklepie sprzedażowym w Olsztynie oferujemy szeroką ofertę podłóg oraz drzwi, które pozwolą na stworzenie wymarzonej, idealnie skomponowanej aranżacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najlepszej podłogi i wytrzymałych drzwi. Oprócz najwyższej jakości produktów i atrakcyjnych cen, klienci mają także możliwość skorzystania z transportu produktów oraz ich profesjonalnego montażu.

 

Drzwi Olsztyn – wysokiej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w atrakcyjnych cenach

Wybór drzwi to bardzo wymagające zadanie. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane do podłogi oraz ścian i całego wnętrza, a drzwi zewnętrzne dodatkowo muszą być bardzo trwałe.

Odwiedzając nasz salon drzwi w Olsztynie, klienci mają do wyboru ogromną ofertę drzwi. Poza tym oferujemy możliwość zobaczenia drzwi wraz z zamontowanym okuciem, a także pełnym wyposażeniem, co przybliży ich wygląd po zamontowaniu.

Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie drzwi w naszym salonie, zapewnimy Ci profesjonalną pomoc naszego zespołu. Oprócz wysokiej jakości drzwi, otrzymujesz pełny pakiet usług – od pomiarów i wyboru klamek oraz ościeżnic, aż do transportu oraz montażu drzwi.

 

Panele z montażem w Olsztynie

Wybór odpowiedniej podłogi jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ stanowi ona centrum naszego domu. Musi być wytrzymała i odporna na wiele czynników. Dobrze wybrany materiał na posadzkę zagwarantuje, że podłoga wytrzyma przez wiele lat. Warto o tym pamiętać, zanim ruszymy na zakupy do marketów i zdecydujemy się na zakup pierwszych lepszych produktów, które po krótkim czasie będą do wymiany. Warto pamiętać także, że panele podłogowe cechuje przede wszystkim klasa ścieralności. Niestety w marketach często ciężko o pomoc pracowników i przybliżenie tego, czym cechuje się konkretna klasa paneli, a także na które z nich powinniśmy się zdecydować.

Dlatego w naszym salonie stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo, aby jak najlepiej scharakteryzować każdy materiał i pomóc w wyborze podłogi najlepiej odpowiadającej potrzebom pomieszczenia. W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta paneli podłogowych. Możesz wybierać wśród paneli tradycyjnych, laminowanych, a także winylowych. Poza tym oferujemy także szeroki asortyment podłóg drewnianych, a po zakupie – montaż paneli w Olsztynie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty