Jak dojechać?

Salon Fachowiec Lublin

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Związkowa 3A, 20-148 Lublin

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Lublin. Najwyższej jakości drzwi i panele podłogowe z montażem

Sklepy Fachowiec nie należą do zwyczajnych hurtowni, a już na pewno nie zaliczają się do wielkich marketów, w których trudno o pomoc któregoś z pracowników. W naszym salonie stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klienta, a w związku z tym staramy się w jak najlepszy sposób pomóc przy wyborze podłogi, a także drzwi do domu. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie i podpowiadamy, czy powinien zdecydować się na panele tradycyjne, winylowe, laminowane, czy może skorzystać z oferty podłóg drewnianych.

Pomożemy każdemu klientowi w wyborze wzorów i kolorów paneli, a dodatkowo idealnie połączymy je z drzwiami wewnętrznymi oraz wejściowymi. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością posłużą przez wiele lat. Poza tym zapewniamy również konkurencyjne ceny oraz zakup z opcją transportu oraz montażu.

Drzwi Lublin – wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Wybór drzwi do domu to bardzo wymagające zadanie. Ważne jest, aby spełniały kilka podstawowych cech. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane do całej aranżacji wnętrza, z kolei drzwi zewnętrzne muszą współgrać z elewacją domu i być niezwykle wytrzymałe. Klienci, którzy odwiedzają nasz salon, mają do dyspozycji ogromną ofertę drzwi w różnych konfiguracjach. Poza tym mamy w ofercie cały szereg drzwi wraz z zamontowanym okuciem oraz pełnym wyposażeniem, co zapewnia możliwość zobaczenia, jak drzwi będą prezentować się na żywo.

Grupa Fachowiec zapewnia kompleksową obsługę. Nasi specjaliści wykonają pomiary i pomogą wybrać klamki oraz ościeżnice, a poza tym dowiozą oraz zamontują wybrane drzwi. To, co nas wyróżnia, to także fachowa ekipa, która po montażu zostawia po sobie nieskazitelną czystość.

Panele z montażem w Lublinie

Wybór materiału na posadzkę do naszego domu to również nie lada wyzwanie. Jest to przecież centralny element naszych wnętrz i w związku z tym powinien być piękny, a także bardzo wytrzymały. W naszej ofercie znajduje się ogromna lista paneli podłogowych w wielu propozycjach, od paneli tradycyjnych, laminowanych oraz winylowych, do szerokiej oferty podłóg drewnianych. Warto pamiętać, że w przypadku wyboru paneli istotnym elementem jest ich klasa ścieralności. Niestety w marketach zazwyczaj trudno o wyjaśnienie, czym charakteryzuje się konkretna klasa i na które panele w związku z tym się zdecydować.
Przychodząc do naszego salonu, otrzymasz pełne doradztwo – wspólnie wybierzemy idealne panele do salonu, kuchni, a nawet łazienki. Wybrane panele możesz kupić z możliwością profesjonalnego i terminowego montażu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty