Jak dojechać?

Salon Fachowiec Krosno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Czajkowskiego 52, 38-400 Krosno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Decyzje, jakie podejmujemy w trakcie wykańczania mieszkania będą miały swoje konsekwencje przez wiele lat. Tym bardziej jeśli chodzi o takie elementy wyposażenia wnętrz jak podłogi czy drzwi wewnętrzne. Są dwa niezwykle ważne powody, dla których wybór tych elementów powinniśmy bardzo dobrze przemyśleć. Z jednej strony zarówno drzwi wewnętrzne, jak i np. panele podłogowe to duża inwestycja, z drugiej zaś strony będą one stanowić o tym, jak będziemy czuli się we własnym mieszkaniu i domu, czy też, jaki będę wykazywały potencjał do ewentualnych zmian aranżacyjnych w przyszłości.

Zastanawiasz się, jakie wybrać drzwi wewnętrzne czy panele podłogowe. Krosno to kolejne miejsce, w którym otworzyliśmy nasz salon

Jeśli szukasz fachowej porady zajrzyj do naszego salony w Krośnie. Tutaj masz możliwości doradzenia się u profesjonalnego doradcy, który podpowie ci na zwrócić uwagę wybierając idealne panele podłogowe. Dowiesz się, czy w twoim domu lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie paneli o klasie ścieralności AC 3, czy AC 4, a może jeszcze innej. Jeśli zależy ci na tym, by we wnętrzu twojego domu lub mieszkania podłogi stanowiły jednolity element, doradca wskaże ci modele o podwyższonej odporności na wilgoć lub zasugeruje wybór paneli winylowych, które są w pełni odporne na wilgoć oraz na działanie wody.

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne możesz w naszym salonie przejrzeć jak prezentują się poszczególne modele, dowiesz się także czy skrzydło drzwiowe można dodatkowo wyciszyć i jakie są na to sposoby.

Jeśli już tylko dokonasz idealnego wyboru umówisz w jednym miejscu dostawę w dogodnym terminie, a także profesjonalny montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty