MontażMontaż

Niekończące się narzekania na ekipę fachowców? Nie z nami! Nie musisz już pytać znajomych ani znajomych znajomych, szukając ekipy z polecenia. Od lat współpracujemy z najlepszymi – sprawdzonymi w swojej dziedzinie ekspertami. To również dzięki nim cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Efekt końcowy, jaki uzyskasz we wnętrzu, zależy w znacznej mierze nie tylko od produktu, ale i od sposobu jego zamontowania. Niewłaściwe układanie podłogi, czy nieostrożne obsadzanie drzwi mogą spowodować ich uszkodzenie już na etapie prac. Jednak nawet jeśli nie będą nosiły śladów uszkodzenia, niepełna wiedza fachowców oraz błędy popełnione podczas montażu, narażają nas na przykre konsekwencje w przyszłości. Niezastosowanie się do zaleceń producenta, w tym m.in. niewłaściwe przygotowanie podłoża, może pozbawić nas możliwości zareklamowania samego produktu, a także znacząco wpłynąć na jego trwałość.

Zdecyduj się na montaż z nami – wybierz zabezpieczoną umową opcję, która dodatkowo pozwoli Ci skorzystać przy zakupie drzwi i podłóg z VAT-u 8%.

Wszystkie usługi