Aktualne promocje

Drewniane podłogi w unikalnych cenach!

Cztery wybrane dębowe dekory marki Barlinek: CARAMEL, BROWN SUGAR, AZORES oraz LAGER – teraz z rabatami do 20%! Oferta obowiązuje do końca grudnia lub do wyczerpania zapasów promowanych produktów.

Aurum - o podłogę się nie martw!

Przez cały październik podłogi laminowane Swiss Krono kolekcji Aurum MOVIE (linia Aqua Zero 72h) dostępne są w specjalnej ofercie rabatowej!
Wysoka klasa ścieralności AC5, trwałość, wodoodporność i wyjątkowy szczelny zamek Aqua Pearl czynią z Aurum Movie trafny wybór.

Podłogi winylowe Quick Step z 10 % rabatem!

Kolejna promocja na podłogi! Do 14 listopada kolekcje winylowe Alpha Vinyl, Pulse Click i Pulse Glue dostępne są w wyjątkowych cenach. Zapraszamy do salonów Fachowiec!

Wybrane podłogi laminowane Quick Step w jesiennej promocji!

Od 19/09/2022 do 07/11/2022 kolekcje laminowane MAJESTIC, LARGO oraz CLASSIC w Fachowcu dostępne ze specjalnymi rabatami!

Drzwi GERDA dostępne od ręki!

Wybrane modele drzwi Gerda można zakupić bez standardowego okresu oczekiwania, są dostarczane z magazynu producenta w najbliższym możliwym czasie!
Dotyczy to wzorów w kilku kolorach, w konfiguracji „płaskiej”: OPTIMA 60 RC2, COMFORT 60 RC2, PREMIUM 60 RC2 i RC3 oraz w trzech wariantach OPTIMA 60 RC2: TOKIO 2A TMMA, MILANO 8 NS1 i HANOVER NS6.
Szczegóły w ulotce producenta.

Klamka Wega za 1 zł

Wśród promocji na płytowe skrzydła malowane DRE zwracamy uwagę na drzwi z kolekcji BINITO. Do tego skrzydła dokładana jest, wraz z szyldem, klamka WEGA za 1 zł netto! W salonach Fachowiec poznacie szczegóły innych akcji promocyjnych DRE, zapraszamy!

Potrzebujesz szybko drzwi?

Wybrany asortyment drzwi Pol-Skone jest teraz dostępny bez długiego oczekiwania, w opcji przyspieszonej. Produkcja modeli określonych w promocji trwa jedynie 10 dni roboczych! Do tego należy doliczyć czas dostawy drzwi do salonu Fachowiec, gdzie poznacie wszystkie szczegółowe informacje, zapraszamy!

Klamki za 1 grosz z drzwiami Porta

Z wybranymi skrzydłami drzwiowymi Porta dedykowane klamki tylko za 1 grosz! Porta Level z klamką Rumba, Porta Verte Home H z klamką Euforia Q oraz Porta Verte Premium E z klamką Euforia Q.

Nie chcesz czekać?

Nie musisz już czekać na swoje drzwi. Zapytaj w naszych salonach o drzwi DRE z szybką realizacją. Oferta dotyczy skrzydeł Binito 20 (skrzydło malowane białe, w komplecie z ościeżnicą regulowaną) oraz Verso (skrzydło ramowe biały mat w komplecie z ościeżnicą regulowaną).

Postaw na wodoodporną podłogę

Według testów Amerykańskiej Agencji Producentów Paneli Laminowanych, pęcznienie podłóg z zamkiem Aqua Pearl po dobowym zanurzeniu w wodzie wynosi zaledwie 7%. Podłoga AQUA ZERO nie tylko spełnia testy ale również gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.