Aktualne promocje

Barlinek - promocja podłóg drewnianych!

Teraz podłogi drewniane firmy Barlinek w niższej cenie. Promocja jest ważna w dniach 01.02 – 30.04.2023 r. i dotyczy wybranych dekorów.

Podłogi laminowane z rabatem 12%!

Promocja na podłogi laminowane firmy Quick Step. Kolekcja Capture z rabatem 12% tylko w dniach 30.01 – 13.03.2023 r.

Postaw na podłogę winylową!

Ruszyła promocja na podłogi winylowe firmy Quick Step. Potrwa do 6 lutego 2023 r. i dotyczy kolekcji Balance Glue+, Ambient Glue+ oraz Illume Glue+, na które macie 10% rabatu.

Drzwi GERDA dostępne od ręki!

Wybrane modele drzwi Gerda można zakupić bez standardowego okresu oczekiwania, są dostarczane z magazynu producenta w najbliższym możliwym czasie!
Dotyczy to wzorów w kilku kolorach, w konfiguracji „płaskiej”: OPTIMA 60 RC2, COMFORT 60 RC2, PREMIUM 60 RC2 i RC3 oraz w trzech wariantach OPTIMA 60 RC2: TOKIO 2A TMMA, MILANO 8 NS1 i HANOVER NS6.
Szczegóły w ulotce producenta.

Klamka Wega za 1 zł

Wśród promocji na płytowe skrzydła malowane DRE zwracamy uwagę na drzwi z kolekcji BINITO. Do tego skrzydła dokładana jest, wraz z szyldem, klamka WEGA za 1 zł netto! W salonach Fachowiec poznacie szczegóły innych akcji promocyjnych DRE, zapraszamy!

Potrzebujesz szybko drzwi?

Wybrany asortyment drzwi Pol-Skone jest teraz dostępny bez długiego oczekiwania, w opcji przyspieszonej. Produkcja modeli określonych w promocji trwa jedynie 10 dni roboczych! Do tego należy doliczyć czas dostawy drzwi do salonu Fachowiec, gdzie poznacie wszystkie szczegółowe informacje, zapraszamy!

Klamki za 1 grosz z drzwiami Porta

Z wybranymi skrzydłami drzwiowymi Porta dedykowane klamki tylko za 1 grosz! Porta Level z klamką Rumba, Porta Verte Home H z klamką Euforia Q oraz Porta Verte Premium E z klamką Euforia Q.

Nie chcesz czekać?

Nie musisz już czekać na swoje drzwi. Zapytaj w naszych salonach o drzwi DRE z szybką realizacją. Oferta dotyczy skrzydeł Binito 20 (skrzydło malowane białe, w komplecie z ościeżnicą regulowaną) oraz Verso (skrzydło ramowe biały mat w komplecie z ościeżnicą regulowaną).

Postaw na wodoodporną podłogę

Według testów Amerykańskiej Agencji Producentów Paneli Laminowanych, pęcznienie podłóg z zamkiem Aqua Pearl po dobowym zanurzeniu w wodzie wynosi zaledwie 7%. Podłoga AQUA ZERO nie tylko spełnia testy ale również gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.