Aktualne promocje

SUPER OKAZJA! Wybierz i skorzystaj z promocji!

Do wyboru jeden z produktów WIKĘD objętych promocją. Warunkiem uzyskania promocyjnej ceny 1 PLN brutto jest zakup kompletnych drzwi zewnętrznych (skrzydło i ościeżnica), których wyposażeniem jest produkt z asortymentu objętego promocją w linii technologicznej Alu Hybrid, Thermo Prestige Lux i Optimum Termo. Czas trwania promocji od 14.05.2024 do 31.08.2024 r. lub wyczerpania zapasów.

DESKI DREWNIANE 1-lamelowe od 199 zł/m2

Ruszyła dodatkowa promocja na podłogi drewniane Barlinek pod hasłem „DESKI 1-lam od 199 zł/m2’’.

Możecie wybierać spośród poniższych wzorów i cieszyć się naturalną podłogą:

– DĄB LAGER 130 mm

– DĄB RAISINS 180 mm

– jodła klasyczna DĄB CARAMEL 110 mm

– JESION PEARL

Akcja trwa od 1 marca do 30 czerwca br. Promocje nie łączą się.

Wiosna pełną parą! Kolekcja HOLIDAY marki Platinum z 15% rabatem!

Teraz wszystkie podłogi w kolekcji HOLIDAY z linii Aqua Block 24h oraz klasie ścieralności AC5 w niższej cenie – 79,99 zł/m2.  Promocja trwa od 02.05 do 30.06.2024 r.

Drewniane podłogi w unikalnych cenach!

Wszystkie katalogowe produkty deski barlineckiej od 15 stycznia do 30 czerwca 2024 r. z wyjątkowym rabatem -15%!
Sprawdź w salonach Fachowiec! Promocja nie łączy się z innymi akcjami.

Drzwi PORTA Hide taniej!

Ukryte drzwi wewnętrzne PORTA HIDE dostępne w magazynie producenta w specjalnej niższej cenie, a do tego możliwość zakupu klamki Euforia w kolorze czarnym za 1 grosz!

Promocja zostaje przedłużona do 31 grudnia 2024 r. Cena brutto skrzydła wraz z ościeżnicą i wskazaną klamką 1467,40 zł (wcześniej 1 931,1 zł brutto).

Co drugie o połowę tańsze!

Od 1 stycznia do końca 2024 roku dla kompletu PORTA (skrzydło + ościeżnica + klamka) w kolekcjach: PORTA VERTE HOME modele N oraz PORTA VERTE HOME CZARNY, model N.3 specjalna promocja!

Cena co drugiego skrzydła obniżona o 50%! Akcję można łączyć z promocją Pakiet Bezpieczeństwa PORTA ale nie z akcją „Klamka za 1 grosz”.

Pakiet Bezpieczeństwa Porta na 3 lata gratis!

Przy zakupie drzwi Porta z montażem Autoryzowanej Grupy Montażowej producenta otrzymujesz Pakiet Bezpieczeństwa PORTA na 3 lata gratis! Wystarczy zamówić komplet drzwi wewnętrznych, wewnętrznych wejściowych lub technicznych (tylko na potrzeby gospodarstwa domowego) wraz z montażem wykonanym przez Porta i zarejestrować ten zakup w ciągu 30 dni od daty montażu.

Pakiet Bezpieczeństwa to opieka pogwarancyjna w ramach której producent usunie wadę elementu kompletu (skrzydło, ościeżnica, klamka) lub wymieni element na nowy, gdy wada ujawni się w okresie trwania opieki pogwarancyjnej. To również dokonanie przez Porta regulacji, przeglądu oraz konserwacji drzwi przy każdej naprawie dokonywanej w ramach 24 miesięcznej gwarancji.

Promocja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r.
Szczegóły – https://www.porta.com.pl/pakiet-bezpieczenstwa

 

Drzwi GERDA dostępne od ręki!

Wybrane modele drzwi Gerda można zakupić bez standardowego okresu oczekiwania, są dostarczane z magazynu producenta w najbliższym możliwym czasie!
Dotyczy to wzorów w kilku kolorach, w konfiguracji „płaskiej”: OPTIMA 60 RC2, COMFORT 60 RC2, PREMIUM 60 RC2 i RC3 oraz w trzech wariantach OPTIMA 60 RC2: TOKIO 2A TMMA, MILANO 8 NS1 i HANOVER NS6.
Szczegóły w ulotce producenta.

Klamka Wega za 1 zł

Wśród promocji na płytowe skrzydła malowane DRE zwracamy uwagę na drzwi z kolekcji BINITO. Do tego skrzydła dokładana jest, wraz z szyldem, klamka WEGA za 1 zł netto! W salonach Fachowiec poznacie szczegóły innych akcji promocyjnych DRE, zapraszamy!

Potrzebujesz szybko drzwi?

Wybrany asortyment drzwi Pol-Skone jest teraz dostępny bez długiego oczekiwania, w opcji przyspieszonej. Produkcja modeli określonych w promocji trwa jedynie 10 dni roboczych! Do tego należy doliczyć czas dostawy drzwi do salonu Fachowiec, gdzie poznacie wszystkie szczegółowe informacje, zapraszamy!

Klamka za 1 grosz z drzwiami Porta

Do końca 2024 roku z wybranymi skrzydłami drzwiowymi PORTA kupionymi wraz z ościeżnicą czarna klamka Euforia tylko za 1 grosz!

Promocją objęte są skrzydła: PORTA DESIRE model 5 i 6, wszystkie modele PORTA OSLO, PORTA VERTE HOME grupa M, cała kolekcja PORTA HIDE, PORTA LINE model l.1 oraz L.1, NATURA VECTOR modele K, L, W, F, G.

 

Drzwi dostępne od ręki?

Już teraz nie musisz czekać na swoje wymarzone drzwi. W naszych salonach mamy szeroką gamę drzwi DRE z szybką realizacją. Oferta dotyczy skrzydeł Binito 20, Verso, Sara Eco 2, Uni 10, Estra 5, Lumio 1, Lumio 9, Standard Invest 10. Więcej szczegółów oraz dostępne kolory u sprzedawcy.

Postaw na wodoodporną podłogę

Według testów Amerykańskiej Agencji Producentów Paneli Laminowanych, pęcznienie podłóg z zamkiem Aqua Pearl po dobowym zanurzeniu w wodzie wynosi zaledwie 7%. Podłoga AQUA ZERO nie tylko spełnia testy, ale również gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.