Jak dojechać?

Salon Fachowiec Piotrków Trybunalski

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Wojska Polskiego 80, 97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Piotrków Trybunalski – fachowa obsługa i wysokiej jakości produkty

Sklepy Fachowiec to miejsca, których z pewnością nie można nazwać zwykłymi hurtowniami czy marketami. Wyróżniamy się tym, że indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, czego próżno szukać w innych sklepach. Ogromna liczba różnych konfiguracji drzwi czy rodzajów paneli oraz różne wzory i kolory, a także różne oznaczenia, to tylko niektóre z elementów, które sprawiają kłopot klientom. W naszym salonie sprzedażowym każdemu klientowi poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebuje. Odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy każdą nurtującą go kwestię.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości drzwi wewnętrznych oraz wytrzymałych drzwi zewnętrznych, a także oryginalnych paneli podłogowych, to trafiłeś idealnie. Oprócz świetnych produktów, fachowej obsługi i konkurencyjnych cen, oferujemy także możliwość zakupu wraz z dostawą i montażem.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Piotrków Trybunalski

Drzwi w domu powinny charakteryzować się wytrzymałością, a także stylem wykończenia idealnie dopasowanym do charakteru wnętrza. W naszym salonie dysponujemy ogromną ofertą gotowych drzwi, a dodatkowo mamy na stanie bogatą wizualizację drzwi wraz z zamontowanym okuciem i pełnym wyposażeniem, co przybliża klientom wygląd wyposażenia w rzeczywistości.

Jeżeli szukasz drzwi zewnętrznych, a także drzwi wewnętrznych do swojego domu, to powinieneś skorzystać z naszej oferty. Nasza ekipa wykona wszystkie niezbędne pomiary, a także pomoże Ci w wyborze klamek oraz ościeżnic. Dodatkowo nasi fachowcy dowiozą gotowy produkt i profesjonalnie zamontują drzwi, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

Panele z montażem w Piotrkowie Trybunalskim

Poza sprzedażą wysokiej jakości drzwi zajmujemy się także handlem paneli podłogowych. Tak jak w przypadku drzwi, tutaj również zapewniamy każdemu klientowi profesjonalne doradztwo. W naszym salonie klienci mają szeroką ofertę produktów. Mamy do dyspozycji panele tradycyjne, laminowane i winylowe, a także podłogi drewniane. Prawidłowo dobrana posadzka w domu to kluczowy element, który zapewni trwałość i pięknie skomponowaną aranżację wnętrz. Tanie, marketowe panele zazwyczaj są do wymiany już po jednym sezonie użytkowania, podczas gdy wysokiej jakości materiały posłużą przez naprawdę wiele lat. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Nasi specjaliści wyjaśnią, czym jest klasa ścieralności, która odgrywa istotną rolę w przypadku paneli podłogowych, a także pomogą w wyborze idealnego produktu, spełniającego potrzeby danego pomieszczenia.

W naszym salonie możesz liczyć na fachową pomoc, a dodatkowo możesz zamówić u nas profesjonalny montaż paneli podłogowych.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty