Jak dojechać?

Salon Fachowiec Częstochowa

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Warszawska 52/56, 42-200 Częstochowa

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 09:00 - 18:00
Sobota: 9.00-14.00
Niedziela: zamknięte


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Częstochowa. Panele podłogowe oraz drzwi z montażem w Częstochowie

Sklepy Fachowiec to miejsca, w którym można spodziewać się przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie doboru odpowiedniego materiału na posadzkę oraz wytrzymałych drzwi. Podczas wykańczania domu u każdego z nas pojawia się mnóstwo pytań dotyczących na przykład trwałości danego materiału oraz możliwości jego montażu w specyficznych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Niestety często w wielkich marketach żaden z pracowników nie jest w stanie pomóc nam i doradzić w zakupach. Dlatego w naszym salonie sprzedaży stawiamy przede wszystkim na obsługę klienta i do każdego podchodzimy indywidualnie. Staramy się w jak najlepszy sposób przedstawić zalety i wady każdego produktu i doradzić, który z nich sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu. Jeżeli poszukujesz paneli podłogowych, a także drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych do swojego domu, to trafiłeś idealnie. W naszym salonie znajdziesz szeroką ofertę wysokiej jakości paneli podłogowych oraz drzwi, w atrakcyjnych cenach i możliwość ich zakupu wraz z montażem.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w atrakcyjnych cenach – drzwi Częstochowa

Wybór odpowiednich drzwi do naszego domu to nie łatwe zadanie. Drzwi wewnętrzne muszą pasować do aranżacji każdego z pomieszczeń i współgrać z podłogą. Drzwi zewnętrzne muszą zaś być trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Klienci odwiedzający nasz salon mają do wyboru ogromną gamę różnych konfiguracji drzwi. Poza tym oferujemy szeroki asortyment drzwi wraz z zamontowanym okuciem i pełnym wyposażeniem, co przybliża ich rzeczywisty wygląd. Decydując się na zakup drzwi w naszym salonie, możesz liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów i kompleksową usługę. Nasza ekipa dokona pomiarów i pomoże w doborze klamek oraz ościeżnic. Dodatkowo gwarantujemy dowóz oraz montaż drzwi.

Panele z montażem Częstochowa – szybka i profesjonalna usługa

W naszej ofercie mamy także panele tradycyjne, laminowane, winylowe oraz podłogi drewniane. Podłoga jest centralnym punktem każdego domu, dlatego wybór odpowiedniego podłoża jest bardzo istotny. Przede wszystkim musi być ona bardzo trwała, bo z pewnością jest to inwestycja na lata. Przy zakupie paneli należy zwrócić także uwagę na klasę ścieralności. Oferujemy kompleksowe wsparcie i rzetelną wiedzę, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wytłumaczymy, czym jest klasa ścieralności i które panele będą najlepszą opcją. Dodatkowo nasi klienci mogą zdecydować się także na montaż paneli w Częstochowie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty