Jak dojechać?

Salon Fachowiec Opatów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Kolegiacka 13, 27-500 Opatów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec powstają z myślą o tym, by być jak najbliżej swoich klientów. W przyjaznej atmosferze sprawdzisz u nas jakoś oferowanych przez nas paneli podłogowych czy drzwi wewnętrznych. Doradzisz się, jaki rodzaj podłogi wybrać do swojego mieszkania, domu czy segmentu. Dowiesz się jaką klasę ścieralności i użyteczności powinny mieć użytkowane przez ciebie panele podłogowe. Opatów to świetna lokalizacja, w której doradzamy i udzielamy fachowych podpowiedzi.

Gdzie wybrać idealne panele podłogowe? Opatów, w którym działa nasz salon

Oferta paneli podłogowych dzisiaj jest wyjątkowo bogata. W zasadzie wzornictwo jest niczym nieograniczone. Do wyboru mamy panele podłogowe, które charakteryzują się pięknym naturalnym usłojeniem, ale także te wiernie imitujące terakotę czy marmur. Nie ma też większych barier jeśli chodzi o wytrzymałość laminatów. To znaczy, że obecnie możemy wybrać panele, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To dość efektowne rozwiązanie, które pozwala optycznie zwiększyć przestrzeń mieszkania. Istotne jest, tylko by wybrać właściwy model. W salonie Grupy Fachowiec w Opatowie możesz zawsze się doradzić jednego z naszych specjalistów, który podpowie ci, jakie panele mogą trafić także do kuchni, a nawet do łazienki.

Drzwi wewnętrzne i panele podłogowe z transportem i montażem. Zapraszamy do salonu w Opatowie

Drzwi wewnętrzne niezależnie od stylistyki dominującej we wnętrzach znajdują swoje zastosowanie w zdecydowanej większości mieszkań i domów. Potrzebujemy ich, by wyciszyć sypialnię czy gabinet, czy też zapewnić intymność dzieciom. Jeśli szukasz idealnych drzwi wewnętrznych zajrzyj do naszego salonu w Opatowie. Doradzimy ci, jakie rozwiązania zastosować, by drzwi służyły jak najdłużej i podwyższały komfort użytkowania. U nas otrzymasz fachowe doradztwo, najwyższej jakości produkty, zamówisz także dostawę i montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty